Jenny esküvője

Jenny's Wedding

2017.05.31 HercegPeter

Teljesen átlagos tucat romantikus film. A legtöbb közhely megtalálható benne, például az eltérően viselkedő szülők vagy a pletykás szomszédasszony. A film elejétől kezdve lehetett tudni a végét. Egyáltalán nem volt meggyőző, de persze nem is a férfiközönségnek készült.

2016.01.13 rbernadett

Fenntartásokkal indultam neki a filmnek, mert nem kimondottan kedvező kritikákat olvastam róla... Nos, egy valamit biztos megtanított ez a film, sose adjak a kritikákra! Ez a film úgy jó ahogy van! Nem, sajnos nem tökéletes, mert a Kitty karakterére ... Több

2015.10.23 Adell89

Ez egy nagyon szuper film, nagyon különleges perspektívával és igazán mély érzésekkel... Sosem láttam még filmet, ami főleg a környezet, szülők, család érzéseit boncolgatja. Szegény Alexis Bledel kicsit gyenge volt..

2015.11.07 notimoni

Jó a film, nekem is az tetszett, hogy nem a két lány szempontjából boncolgatja a leszbikusságot, hanem főleg a környezet reakciót, érzéseit mutatja be.

2016.02.21 zsfarkas

Rosszabbra számítottam, így pozitív csalódás ért. Nem volt tökéletes, sok hiányossága van, de egyszer nézhető, lehet rajta nevetni, és a színészek sem rosszak.