Jóbarátok

Friends

2016.07.04 orsolya1004

Remek vígjátéksorozat. Nincs olyan rész, amin nem lehetne legalább egy jót mosolyogni. Sok sorozat született utána, ami ebből merít ihletet. Sokan látták, sokan szerették. Érdemes megnézni.

2019.02.23 CsNika

Az első pár rész után még nem értettem, miért vannak az emberke úgy odáig a sorozatért, de aztán nagyon magával ragadott. Kikapcsoló, bár sok benne a hiba, szerintem kifejezetten üdítő egy fárasztó nap után pár részt megnézni belőle.

2015.02.08 thanky

A sitcomok között egy igazi klasszikus, a sok-sok évad során is élvezetes, nem zuhan a színészi játék és a cselekmény színvonala, sőt!

2018.08.02 Eniiikee

Kiskorom egyik legemlékezetesebb filmje. Bennem van még hogy anyukámmal mindennap ezt vártuk hogy végre menjen a tvben. Nagyon jó emlékeket idéz fel bennem a sorozat. Nagyon jo, vicces.

2016.02.09 MrMiL

Egy nagyon szórakoztató, humoros és időtálló sorozat. Igazi klasszikus. Ez az amit mindenkinek látnia kell.

2015.03.01 Neliah69

Nagyon eltalált sorozat, jó karakterszínészekkel. Imádtam! Az egyik legjobb a maga nemében, még ma is nagyon érezni a hatását a mostani szériákon.

2020.10.08 Kinga Nagy

Szerintem nincs olyan ember a világon, aki ne imádná ezt a sorozatot! Már többször újranéztem.

2016.09.12 [email protected]

Imádom. Szeretek az örömtől sírni. Hihetetlen, hogy minden részétől, röhögő görcsben szenvedtem, pedig szeretni való és olykor komoly pillanataik is voltak a karaktereknek. Köszönöm, hogy ezen nőhettem fel.

2018.01.12 julu-mi

Igazi klasszikus. Ha mostanában is megnézek egy részt még mindig megnevetett. Nagyon humoros és élvezhető sorozat

2016.05.07 csilivili12

Én csak pár részt láttam belőle de engem nem győzött nagyon meg.

2020.06.22 TóthB

Én nem rég kezdtem,el nézni és már, a hatodik évadnál tartok imádom. A kedvenc karakterem Rachel és Monica.

2015.02.08 Gemini

Számomra megtestesíti a tökéletes sitcomot. Egyszerűen annyiszor néztem végig, hogy már kívülről fújom a poénokat, mégis minden egyes újranézéssel felfedezek valamit benne, amit úgy, hogy későbbi életszakaszomban néztem meg, jobban értek. Azt vettem ... Több

2015.03.13 leviczar21

Egyszerűen nem tudok találni azóta se ennyire jó sorozatot.Nem voltam ilyen szomorú például az Így jártam anyátokkal végénél sem,mint ennél.Nem lehet megunni,a családban mindig előjönnek egyes poénok,mindenki imádja.