Jószomszédi iszony

Duplex

2020.12.19 Interfectorem Sabnock

Laza, könnyed és pörgős, egy percét sem kell komolyan venni. Csak így lehet nekiülni és megnézni. Humor viszont kell az életünkbe, és ez a film mosolyt csal az arcunkra. Drew Barrymore, Ben Stiller és Danny De Vito nagyon jól adja magát.

2017.10.09 indingo

Remek vígjáték, nagyon könnyed, szerintem egy káromkodás sincs benne és mégis meg tudja nevettetni az embert. Az egérürüléknek vélt mazsola megkóstolását imádtam.

2017.08.30 Deku

Egy biztos, hogy ez a film nem volt tökéletes és kidolgozott viszont egynek bőven megjárja és nekem valamiért még így is tetszett. Nagyon érdekes hatást gyakorolt de nem tudok mást mondani.

2020.10.14 uniterra

Nem tetszett. Gyenge humor, vagyis azok a silany gegek mintha humor akart volna lenni, remes. Bar csak felig neztem, de nekem meg ez is sok volt. A Rotten tomatoes-nak igaza van 35%-ot adott a 100-bol. Rosszul idozitett vagasok, vagy hianyos gegek jellemzik ezt a fercet. Ludas Matyi haromszor elfenekelte volna ezert a rendezot s az irot is.

2019.07.23 Ms. Akárki

Klasszikus vígjáték. Egyik kedvencünk a családdal. Mindig megnézzük ha tv-ben adják. Könnyed történet és ütős poénok ahogy küzdenek az idős nővel a lakásban való nyugalomért. Ben Stiller pedig ismét kiderült, hogy tökéletes választás, ha vígjátékról van szó.

2016.10.14 lolita13

nagyon jó film, mert nagyon sokat lehet rajta nevetni.

2016.10.24 Curacao86

Pusztán egy párkapcsolat bemutatására és azt központba helyező filmet vígjátékban ritkán látunk úgy, hogy az valami valóban szórakoztatót tudjon nyújtani erőlködés nélkül. Danny DeVito képes volt rá Ben Stiller és Drew Barrymore segítségével. Fergete... Több

2015.08.17 Aranyhal

Igazán jó poénokkal teli, nevettető, jókedvre derítő igényes vígjáték és a színészek alakítása is meggyőző. Kategóriájában átlag feletti film, ajánlani tudom!

2016.02.25 BlaBlaBla

Valóban vicces film, sokat lehet rajta nevetni. Jók a szereplők és aranyos a történet. A végén lévő "csavar" is nagyon jópofa. A nénike tánca se semmi.

2015.03.18 kaibence

Jó kis a film, tele rengeteg poénnal. Az öregasszonyt nagyon bírtam benne.