Kavarás

Blended

2018.03.27 NRD

Ez a film nagyon jó. Nekem fiúként nagyon tetszett, bár alapból nem szeretem ezeket a romantikus dolgokat. A poénok viccesek, és a hangulata jó. Kreatív és kidolgozott.

2015.06.05 Mr. Z

Nagyon nem jött be. Kritikán aluli alakítás volt. Az 50 első randi sokkal jobb volt a két színésztől. Ez tele volt erőltetett és nem túl poénos viccekkel. Sajnos ez most nem jött be.

2015.08.17 Aranyhal

Eddig sem voltam oda Adam Sandlerert, de ez a film is megerősíett benne. Nagyon gyenge, átlag alatti sablonosnál rosszabb, gyenge poénokkal teli film.

2015.04.22 mimi

Gyakorlatilag azt kell, hogy mondjam, hogy aki szerette Az 50 első randit, az ezt is szeretni fogja. Édesek a szereplők, tündériek a jelenetek, és szinte folyamatosan van egy-egy olyan poén, amin hatalmasat derülünk.

2016.10.05 niky86

A Kavarás egy igazán üdítő, könnyed kis vígjáték, amit bármikor szívesen újra megnéznék, akkor is biztosan jól szórakoznék rajta. Adam Sandler karaktere remekül passzol a színészhez, mintha rá szabták volna.

2016.07.25 feketerigous

Könnyed kis film, amit bármikor meglehet nézni, egy fárasztó nap után. Imádom a szereplőket és a történetét. Nagyon vicces kis sztorija van. Adam Sandler nagy kedvencem, és hozta a formáját ebben a filmben is! :D Imádom őt és Drew Barrymoret, főleg ha egy filmben szerepelnek! :D

2015.06.09 Skarsh

Na ez az a film, ami egyáltalán nem érdemli meg azt az értékelést, amit kapott más oldalakon. Unalmas, nem vicces, vontatott. Már-már idegesítő néhol. Egyszer se nézős!

2015.05.07 titra

Nem tudom kinek milyen elvárásai voltak, de szerintem ez egy nagyon szórakoztató film. Szokásos jó páros, igen a poénok is szokásosak, de lehet rajta nevetni még mindig.

2019.01.13 tooker

Adam Sandler és Drew Barrymore egész jó párast alakít a kavarásban és emiatt érdemes megnézni. A sztori nem nagy durranás, de a beszólások és a jelenetek jók.

2016.06.27 Pock

Sablonos amerikai romantikus dráma, ami nem adott semmi pluszt. Lapos, sablonos a történet és kiszámítható. Nulla izgalom, lapos sztori és gyenge poénok.

2016.10.22 kernernoemi

Adam Sandler és Drew Barrymore jó párost alakítanak, ütősek a poénok, viccesek a jelenetek és hiteles a történet. A 2014-es év talán egyik legjobb vígjátéka. Mindenkinek ajánlom aki egy jó kikapcsolódásra vágyik!

2015.03.18 pindurcat

Összeszokott páros, az eddigiekhez mérten azonban gyenge alakítás. Erőltetettek a poénok, néha ellaposodik a sztori. Egyszernézős film, kissé sablonos.

2017.01.08 holnaputan

Végig kiszámítható a story, de ettől függetlenül kellemes csalódás a film, mert végig leköti az embert és sok jó poén van benne.

2015.10.21 Mano35

Gyenge, középszerű sablonosnak mondható vígjáték egy-két jó poénnal. Színészi alakításban nem győzött meg. Egyszer nézhető, egyszerű kis film. Sokat ne várjunk tőle.