Kingsman: Az Aranykör

Kingsman: The Golden Circle

2017.12.27 BoBamburg

Végig pörgős, szórakoztató és humoros film. Nekem személy szerint jobban bejött mint az első rész.

2017.09.26 MMcFly2015

Még mindig kimagaslóan szórakoztató és merész film, de az első rész egyedi hangulatát azért nem tudták megismételni. Nem is érdemes hasonlíatni, hatalmas a mérce, így is egy jó folytatásként lehet rá gondolni... de benne van minden ami a folytatásokr... Több

2018.07.07 MKristijan

Az első rész olyan szinten vagány volt, hogy akár többször is megnézné az ember :D ennél a résznél nem igazán emlékszek olyan részre ami emlékezetes lenne. Ennek ellenére jól kivitelezett érdekes történet láthattunk a Kingsman világában.

2017.12.06 Milanman

Azzal kezdeném, hogy én az elsőt sem szerettem túlzottan, de az legalább akkor, ott eredeti(bb) volt. Az Aranykör egy agymenés. Ez még nem is baj, lehetne vicces, szórakoztató, de igazából az a fajta még nem kínos marháskodás, eredetiségre törekvés h... Több

2024.01.29 Majorkas

Egyszer nézhető

Az első résznél közel sem jobb, de nem is volt annyira rossz. Tetszettek a régi és új karakterek, a cselekményszál már kevésbé fogott meg annak ellenére, hogy közel 2 és fél óra játékidővel még így is eseménydús volt. Unalmasnak nem igazán mondható, bár a baromság túl lett benne tolva, jobban, mint az első részben, de ettől még egyszer nézhető. Az amerikai karakterek akcentusa nekem nem jöttek át, de jók voltak a szereplők.

2020.10.04 Annuska

Azt hittel, hogy az első részt nem lehet túlszárnyalni, de megcsinálták a készítők. Mi lesz itt a 3. részben? Elthon John, hogy ezt elvállalta le a kalappal előtte.

2018.02.19 SzFa

Nagyon tetszett az első rész és vártam a hasonló színvonalú folytatást, de egy kicsit csalódtam, mert az akció is csökkent az első részhez képest a brutalitás pedig túlzottan megnőtt. Én inkább az akcióvígjáték kategóriát vártam tőle.

2017.10.17 moviewer

Nagyon szerettem az első filmet is, és szerencsére a második részben sem csalódtam. Nekem nagyon tetszett a történet, érdekesen vitték tovább a sztorit. Jó összhangban voltak a humoros részek, a király, laza akciójelenetekkel. Nagyon örültem a vissza... Több

2019.01.13 szabomarc

Semmivel sem több, mint ami lenni akar, egy vicces, pörgős, akciódús szórakoztató film. Ez meg is van, az ember sokat nevet, ahogy sokat is izgul, ajánlom mindenkinek.

2020.09.23 belavagyok

Sokkal őrültebb lett, mint az első rész. Itt ment földön, vízen és levegőben a buli. A történet országhatárokon átívelő igai akció film.

2018.03.23 NFG

Véleményem szerint ugyanazt a színvonalat hozta mint az első rész! Nekem tetszett a "gonosz" természetes kegyetlensége! Alapjában a történet sokkal másabb mint az előzőben, de ettől csak színvonalasabb lett!

2018.01.07 Gábor Rózsa

Teljesen jó volt. Még mindig friss, mindig meglepő és rendkívül bátor. Valójában brutálisan bátor ez a film. Minimálisan hosszú de, akit elkap az elejétől kezdve az végig élvezni fogja!

2018.03.19 Rendszergizda

Előző rész színvonalát hozta hála istenek, csak újat nem mutatott, így nem annyira izgalmas, mint az előző része. Talán ami nem lett olyan, a jó fő gonosz karaktere, ezúttal elég gyenge lett szerintem.

2017.12.26 Borsossy

Az első sikerét látva beindult a biznisz, itt volt az ideje készíteni egy agymosó propagandafilmet. Feltűnő, hogy Hollywood már a látszatra sem ad, amikor arról van szó, hogy tömegek véleményét kell "finoman" terelgetni valamilyen irányba.