Komfortos mennyország

The Lovely Bones

A film összbevétele 93,5 millió dollár.Szerző: LionelMessi10

60 millió dollárból készült a film.Szerző: LionelMessi10

A gyászoló apa szerepére eredetileg Ryan Goslingot szemelték ki, aki azonban túl sokat hízott a szerep kedvéért, ami nem tetszett Peter Jackson rendezőnek. Később azzal magyarázták a lecserélését, hogy túl fiatal volt egy gyászoló apa szerepéhez.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmben maga a rendező, Peter Jackson is megjelenik, a fényképésznél egy kamerát próbálgatva.Szerző: phanzetomox

A film elején a bevásárlóközpontban egy Gyűrűk Ura posztert láthatunk a könyvesbolt kirakatában.Szerző: phanzetomox

Az apa dolgozószobájának falán Caspar David Friedrich Vándor a ködtenger felett című festményének reprodukciója lóg.Szerző: Menyét Ibolya

Alice Sebold eredeti regényében Susie-t megerőszakolják. A rendező úgy döntött, hogy ezt a részt kihagyja a filmből, annak ellenére, hogy az író ezt nagyon ellenezte.Szerző: ps

Abigail viszonyát a nyomozóval – ami az eredeti történetben szerepel – ugyan filmre vették, de a film végső változatába nem került bele.Szerző: ps

A stáblista a teljes játékidőből mintegy 15 percet tesz ki.Szerző: ps

Susie szobájában egy poszter látható.Szerző: ps

Abban a jelenetben, amikor George Harvey Ray Singh-el kiabál, Ray egy dedikált Black Sabbath lemezt tart a kezében.Szerző: ps

Peter Jackson eredetileg egy amerikai gyerekszínészt szeretett volna a főszerepre, de csalódott a meghallgatásokon, mert egyetlen olyan gyereket sem talált, aki természetesen tudta volna alakítani a szerepét. Így került a képbe Saoirse Ronan.Szerző: ps