Másnaposok 2.

The Hangover Part II

2016.09.04 stomachh

Amilyen remekül sikerült az első rész, ez olyan pocsék lett. Alig vártam, hogy vége legyen. Erőltetett, izzadságszagú.

2020.08.11 Kazydo

Nekem ez a best az összes rész közül. A helyszín nagyon jól megvan választva, pont emiatt van benne sok jó poén. Thaiföld amúgy is sok félreértés melegágya, ez itt is megvalósul a filmben, a sztriptíz báros jelenet az öltözőben oltári nagy. De a kismajom viszi a pálmát...

2017.05.23 vivikejencikelara

Ritka az olyan film aminek a második vagy harmadik része is ugyanolyan jó mint az első. Ez a film pont példa arra, hogy igenis lehet jó egy filmnek a 2. része is. Vicces és ütős pont mint az első.

2017.06.01 jencike1985

Nagyon nagyon ritka ha egy filmnek jó a folytatása, de itt egy remek példa arra hogy igenis lehet jó a folytatás. Imádom a filmet nagyon vicces. Ajánlom mindenkinek aki röhögni akar.

2017.01.30 Olivér Rózsa

Nagyon kár volt megcsinálni ezt a filmet. Igazából nem is tudom mit gondoltak a készítők. Totál ugyanaz a történet csak már nem vicces mert az előző részben elsütötték ezeket a poénokat.

2017.05.24 Sem Rorrey

Én nem tudom megunni, pedig szinte ugyanaz történik, mint az első részben. A hangulata remek, vannak új poénok, kell ennél több?

2015.07.26 szd91

Nagyon jó, bár kicsit elmarad az elsőtől. Még mindig őrültek, viccesek, sok a poén, az idióta helyzet amikbe saját magukat keverik. Van benne valami amit próbáltak párszor már koppintani de nem sikerült.

2016.04.30 gazsika1978

Egyszerűen zseniális ez a folytatás, tele van jobbnál jobb viccekkel. Annyira jók a poénok, hogy megunhatatlanok. Kedvencem persze még mindig Alen. Hatalmas figura. Legjobb vígjáték.

2018.01.23 zsani

Az első részt nehéz lett volna túlszárnyalni, nem is sikerült, de még így is remek film. Zach Galifianakis még mindig kedvenc.

2015.02.28 ocso

Minden része nagyon jó fergeteges vígjáték. Minden perce nevetésre késztet. A karakterek szuperek, ha egy kis önfeledt szórakozásra vágysz, ezzel garantáltan jól jársz.

2015.06.15 smith

Nem értek egyet azokkal akik az első részhez hasonló forgatókönyv miatt kritizálják. Ebben a műfajban ez működik, és ami jó az jó, nem feltétlenül kell rajta változtatni. Főleg akkor nem, ha tudják ugyan olyan színvonal csinálni mint előzőleg. Ez itt működik. Nekem hozza azt amit az első rész után elvártam.

2015.02.25 kovi23

Imádom az összes részét. A vígjáték kategória legnagyobb alkotásai közzé sorolnám. Kedvenc szereplőm „Alan. Nagyon jók a színészek, a helyszínek, a zenék. Nálam: 5/5 *

2015.08.15 fagitta

Nagyon ütős film, minden része felüdülés, minden része nagyon tetszett, tele őrült jelenetekkel, fordulatokkal és nagyszerű humorral, fergetegesen jó karakterekkel.

2015.03.27 drsolomon

Egy-két -obszcén poénról eltekintve szórakoztató film. Leköti a figyelmet, nincsenek unalmas jelenetek. Az első részt látva sem okozott csalódást.