Mátrix

The Matrix

2015.05.28 Melibaba

A fiverek megalkottak egy uj vilagot ezzel a filmmel. Szerintem jol kivitelezett filmrol beszelunk amit szivesen megnez az ember masodjara. Ajanlom!

2016.05.10 Kutyus

Igazi klasszikus, időtálló sci-fi, amit a kategória kedvelőinek mindenképpen látniuk kell! Szövevényes, fordulatos, összetett film. Profi rendezés, agyalós cselekmény, akár többszöri nézésre is!

2015.10.30 dubzsu

Kétszer kellett megnéznem, mire teljesen átjött a film, az igazi mondanivaló, a társadalomkritikus szemlélet. Emellett látványos, egyedi, valóban alapfilm.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

A film, ami a ’90-es évek végén robbant be a köztudatba, és reformálta meg az akciófilm és sci-fi műfaját, és vetítette elő az akkori alakuló jövőképet, és a mostani jelenképet egy fikcionális, de nagyon valóságos képzeletté. Egyértelmű kultuszfilm.

2015.02.20 Faarkaas

Az első igazi, klasszikus sci-fi alkotás. Elég összetett, elsőre nem könnyen érthető, ezért javaslom többször megnézni, hogy az ember jobban tudja követni az eseményeket és megérteni a mondanivalóját. Ala film, mindenkinek, aki még nem látta javaslom megnézni!

2019.02.16 Nagy Zsolt Nézhetetlen

El nem tudom mondani, hogy miről szól ez az egész!

Kétszer is megnéztem, de simán elvesztettem a fonalat! Nem tudtam megállapítani, mi mikor, milyen "dimenzióban" történik. Pedig, nagyon figyeltem. Na, de ez csak gyenge felfogóképességemnek tudom be. :)

2016.02.13 Svastitsd

A mátrix trilógiának azon kívül, hogy jó akciójelenetek vannak benne, még van valami plusz mondanivalója is. Ez teszi jóvá a sorozatot. Szerintem ez a rész lett a 3 közül a legjobb.

2015.09.12 Meeroz21

Kegyetlen egy film. Bitang módon egyben van az egész. Szerintem ennél jobbat nem is álmodhattak volna meg a készítők. Nagyon tetszett az egész film úgy ahogy van. Az egész gárda megállja a helyét.

2015.11.01 FilmesPéter

Az egyik kedvenc filmem. Többször is láttam már, igaz a folytatás már kevésbé jó. De az 1. rész tökéletes, nagyon komplex alkotás. Tele van rejtett üzenetekkel a világunkról, ahogyan élünk, tele van mondanivalóval. Kicsit mélyebben kell keresni a fil... Több

2016.02.09 Dniel

Keanu Reeves fantasztikus alakítást nyújtott ebben a filmben a többi színésszel együtt. Minden elismerésem nekik. És ami a történetet illeti nagyon kiraly és menő. Mondjuk egy kicsit komplikált lehet valakinek de szerintem egyszerűen fantasztikus!

2016.04.25 Macko

Nem egy mai darab, de igazán időtálló klasszikus, ami ma is igazi szórakozást nyújt. Látványos a film, agyalós, összetett a sztori, ezért érdemes többször is megnézni!

2016.04.20 johnny87

Ezt a filmet akárhányszor nézed mindig tud valami újat mutatni. Inteligens elgondolkodtató és csak arra gondolsz, hogy a francba mi van ha ez tényleg igaz. Teljesen újra formálja az efektek szót.A látvány világ teljesen forradalmi.Minden eleme kidolgozott, a mondani valója hogy félj, döntések , és legyél önmagad.

2015.03.28 fazsuzso

A Mátrix az évezred végének forradalmian uj sci-fije, amely korábban sosem látott filmezési technikákat és különleges hatásokat alkalmaz. Hihetetlen ahogy két eltérő sebességű kép sort egyetlen jelenetbe integrálnak. Egyszóval érdemes megtekinteni ezt a páratlan sikerű filmet.

2017.07.15 kadvan95

A filmsorozatnak ez a legjobb része, szerintem. Azután mintha egy furcsa irányba kanyarodott volna. Zseniálisan felépített utópia.