Mielőtt meghaltam

Dallas Buyers Club

2016.10.12 Fahéjgolyó

Remek életrajzi film, egy nagyon érdekes történettel, külön pozitívum, hogy a film készítői szerintem próbáltak valós képet adni a történetről, egy adott szemszögből bemutatni azt, nem részre hajolva.

2017.07.26 Lonka

A magyar cím itt sem tetszik, lehettek volna kreatívabbak a fordítók. A film egy érdekes, valós történetet mutat be elég ízlésesen, hogy még senkit se zavarjon.

2017.12.09 Greeta

Talán a remek alakításai miatt olyan emlékezetes a film. A története egy igaz sztori, ami nem volt rossz érdekes kérdést feszeget, bár egy kicsit lassú.

2019.01.23 Timcsi

Nagyon tettszett, ahogy a főszereplő karakter nézőpontja változott a film során. Tudott változtatni és ez becsülendő. Remek történet.

2019.04.21 petraszab

Nagyon erős alakításokkal találkozhatunk a filmben. A történet és a mondanivaló is remek.

2015.01.26 hackerjulcsi

Amennyire vártam, akkorát csalódtam benne. Nem fogott meg és gyenge volt a színészi játék is. Többet vártam tőle :(

2015.04.22 Bizsu82

Szerintem ez egy profi film, komoly mondanivalóval. Jó a sztori, lekötött, bár egy kicsit sablonos témaválasztás. Van benne 1-2 vontatott rész, de összességében OK.

2015.05.03 Zsceeeka

Kezdem az alakitasokkal: meltan 2 Oscaros paros. Ha gonosz akarnek lenni, mondhatnam h Jared Leto jobb nő volt, mint Garner. A tortenet nagyon jo, de ugye azt valamennyire az elet irta. Kotelezo film.

2016.06.07 hell.l

Ez egy nagyon jó életrajzi film lett. A történet nagyon hitelesen lett előadva, ami legfőképpen a színészek érdeme.A történet nagyon elgondolkodtató, jól bemutatja, hogyan megy tönkre egy ember élete teljesen..

2020.09.26 Timike

Ritkán látni ennyire erős 2 férfi karaktert és hozzá megfelelő alakítást egy filmben. Nem egyszerű a története, emésztgetni kell.

2015.09.29 Loborg

Az utóbbi év talán legjobb drámája volt, mindkét főszereplő remekelt benne , minden egyes embernek meg kellene néznie , nagyon a hatása alá kerített .

2020.02.23 iq.csabi

Az előzetes alapján, nem pont ilyen filmre számítottam. Számomra pozitív csalódás volt, nem annyira komor hangulatú,mint azt először gondoltam, de pont ezért is tetszett különösen!

2017.04.30 bbozsi

Színészparádéként (nem csak névben, teljesítményben is) sokkal jobban teljesít, mint kerek filmként, de az előbbiért mindenképp érdemes megnézni.

2017.03.11 NorbiP

Annak idején még moziba láttam, és akkor is nagyon elragadott. Néha poénos, néha komoly, ez nagyon tetszett. A színészi játék nagyon sokat dobott rajta.