Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

Movieaddicts.hu
2016/09/28

Értékelés: 6.5/10
Ha a Harry Potter egy igazi varázsló, akkor ez csak egy mezei bűvész, amelyik néha elejti a kártyalapokat a kezéből. Cuki, de könnyen felejthető. Nem ez lesz Burton „nagy visszatérése”, pedig szerettem volna. 6,5/10 Több

Vox.hu
2016/09/29

Tim Burton ismét azt csinálja, amihez a legjobban ért: egy animációs (Frankenweenie) és egy drámai (Nagy szemek) kitérő után vászonra festett egy ízig-vérig ifjúsági horrormesét, melynek már az alapkövébe is belevésték az abszurd, a bizarr és a kattant kifejezéseket. Több

Revizoronline.com
2016/10/01

Burton börtöne
Az új Tim Burton-film nem fogja megosztani a fanokat, ahhoz túlságosan rajongóbarát munka, de különösebb izgalmakat sem tartogat. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. Több

Smoking Barrels
2016/10/02

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a filmet, de minden igyekezetem ellenére sem sikerült, egy egyszeri fogyasztásra alkalmas, látványos, de felejthető alkotás lett belőle, pedig ebben a történetben ennél sokkal több volt. Jó néhány évvel ezelőtt egy ilyen alapműből Burton simán felégette volna a vásznat, most azonban már csak egy kis bozóttűzre futotta. Kár érte.
6/10 Több

Supernatural Movies
2016/10/02

Értékelés: 7.5/10
A Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei nem fogja megváltani a világot, de a jó castingnak, a jól megírt karaktereknek és az izgalmas cselekménynek köszönhetően senki sem fog unatkozni. Ja, és ha teljes élményt akarunk, olvassuk el a könyveket is. 7,5/10 Több

24.hu
2016/10/03

Vándorsólyom kisasszony gyermekei különlegesek, de a film nem
A film nem lesz több annál, mint ami elsőre sejt róla az ember: egy közepes regényadaptáció, az aktuális ifjúsági fantasy/sci-fi divathullámot meglovagolandó, amelyet úgyis el fogunk felejteni. Ahogy Burton utóbbi pár filmjét is. Remélhetőleg. 4/10 Több

Cornandsoda.com
2016/10/04

Értékelés: 7.1/10
Végső soron azonban bárkinek tudom ajánlani, garantáltan könnyed játékfilm, mellyel iszonyatosan könnyen, tehermentesen lehet siklani a végkifejlet felé. Heves érzelmeket nem fog kiváltani belőlünk, ezért magam vállalom a felelősséget. Ha másért nem, Eva Green fantasztikus alakításáért, aki egyértelműen a legerősebb játékot nyújtotta az egész film során.

Értékelés: 71/100 Több

Frappamagazin.hu
2016/10/07

Vándorsólyom – Jártál te már Floridában?!…
… A csúf, gonosz, Samuel L. Jackson birodalmában? Bálint kollégánk járt és szerencsére nem találkozott – a leginkább Guillermo del Toro világából szabadult – rémületes szörnyekkel. Persze lehet, hogy azóta arrafelé is változtak a dolgok. A nácik szemtelen rémségeknek álcázva támadnak Tim Burton legújabb filmjében.

Puliwood.hu
2016/11/05

Értékelés: 7.8/10
Mindent összevetve Burton rég készített ilyen szórakoztató filmet és legyen bármily problematikus a végeredmény részleteiben, szorult bele annyi kreativitás és játékosság, hogy kiemelje saját magát az átlag középszerből és képes legyen visszaadni valamit a rendező régebbi filmjeinek ötletességéből. 78/100 Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!