Modern család

Modern Family

2015.02.12 vevyy

Vegyes a véleményem a sorozatról. A húzónevek miatt azt hittem, hogy na ez egy jó kis vígjáték lesz! Kicsit csalódtam. A maga sajátos humorával nem tud lekötni. Azt hiszem ha a színészek nem lennének ilyen jók nem lenne ekkora siker.

2015.02.28 nitus2006

Imádom!!!!! Nagyon jó, egész este nézném. Tetszik a humora, jók a színészek. Könnyen követhető még akkor is ha egy-két rész kimaradt. szerethetőek a karakterek.

2015.02.05 manoarc

A szitkomok közül ez az egyik kedvenc sorozatom a new girl-ön kívül. Imádom az ilyesfajta humort, nekem nagyon bejön. Nem vagyok egy nagyon "filmen nevetős" fajta ember, de a modern family mindig kifog rajtam. Mindenkinek ajánlani tudom, aki szereti a könnyed családi történeteket egy kis humorral megfűszerezve! 5*

2014.11.04 mártilány

Van itt minden, buta és stréber gyerekek, idős férfi dögös bevándorló feleséggel, melegházasság és örökbefogadás stb stb. Nem rossz ez így, legalábbis az amerikai viszonyokat egészen jól leképezi, és amíg az egyik oldalon csak növeli a sztereotípiáka... Több

2015.03.01 szlica

Kedvenc sorozatom. Vicces, fordulatos, a meleg pár és a szerencsétlenedő Phil a kedvenceim. Na meg persze a Rém rendes család Al Bundyjaként megismert Jay. Egyik legjobb sitcom.

2020.01.27 csniki0801

Ez nem olyan sorozat számomra amire rá lehet függni, inkább jó kikapcsolódást nyújt egy fárasztó nap után. A részek csak 20 percesek, úgyhogy akkor is belefér, ha nincs elég időnk. Mindenkinek ajánlom☺

2016.07.04 orsolya1004

Egy aranyos humoros sorozat. Ha valaki egy kis könnyed kikapcsolódásra vágyik, egy két rész üdítő lehet. A magyar szinkronok közül van amelyik botrányosan rossz, eredeti nyelven sokkal élvezhetőbb. Elismerem, hogy nem mindegyik rész kirobbanóan vicces, de azért mindig akad olyan poén, amin jót lehet nevetni.

2016.02.17 JamesBont

Az egyik legjobb amerikai vígjátéksorozat. Ki kell emelnem, hogy amerikai, mert a brit mezőny azért nálam elverné, de a tengerentúli mezőnyben simán megállja a helyét. Jól átgondolt koncepciójával és nagyon eredeti, mégis igen ismerős figuráival ez a... Több

2019.01.13 Kitty

Noss nekem a sorozat nagyon tetszett. A karakterek szerethetők, és mindíg van valami tanúlság az epizódok végén. Nekem abszolút tetszett.