Momentum

Momentum

2018.04.08 hsanya182

Egyszer érdemes megnézni ha egy kis bankrablós, macska-egér üldözős játszámára vágysz. Szerintem is az az átlagos, végig pörgős és szórakoztató akció film, amibe inkább a verekedések dominálnak, egyszer megnézed és el is felejted. Az biztos hogy a St... Több

2016.08.05 mamiéstöti2

Az elejétől izgalmas volt, minden thriller rajongónak ajánlom :)

2017.02.17 dulkap

Nálam ezt hívják rossz filmnek. Nem állítom, hogy nézhetetlenül rossz, csak tele van orbitális baromságokkal és nulla izgalommal. Azt meg nem is tudtam, hogy Morgan Freeman úszik az adósságokban. Más okot nem látok rá, hogy elvállalta a szerepet ebben a tucat B-kategóriás TV-filmben.

2017.04.24 HercegPeter

Ez egy tűrhető film. Bár az nem túl pozitív, hogy az első, bankrablós jelenet volt a legjobb az egészben. Az ezt követő jelenetek már elmaradnak tőle, még ha nem is sokkal. A párbeszédeken nem gondolkozhattak túl sokat és a színészek se alakítanak valami nagyot. A lövöldözős akciódús filmek szerelmeseinek ajánlom.

2016.10.18 MMcFly2015

Tisztába voltam vele, hogy egy DVD forgalmazó által összekreált - B kategóriás film, ezért nem voltak nagyok az elvárásaim. De ez a film rosszabb egy B kategóriánál. A párbeszédek, a rendezés katasztrófa. Néhol próbáltak humort bele-erőltetni, egy k... Több

2016.10.10 niky86

Szerintem sokat elmond a filmről, hogy bár csupán néhány hónapja láttam, képtelen lennék felidézni, miről szólt, mi történt benne. Azt tudom, hogy nem volt rossz, mert akkor amiatt emlékeznék rá, de jó sem. Átlagos, egyszer nézhető film.

2016.07.03 tamas84

Húha, amikor egy DVD forgalmazó megcélozza a mozikat, mindig aggódok egy kicsit. PErsze meg lehet próbálni Morgan Freeman és Olga K. miatt, hátha, de ez a film nem mozikba való. Otthon megnézed kanapéból egy unalmas estén, de ennél nem több.

2016.12.07 Szorcsik

Eléggé semmitmondó történet, tömegfilm, melyre néhány nap elteltével már nem is emlékszik az ember. Nem azt mondom, hogy nincs benne izgalom olyankor, de számos sokkal jobb film van ennél.

2016.11.14 Manfred

Tetszett a film. Profi színészek vannak benne, akik nem okoztak csalódást, hozzák a formájukat. Végig izgalmas, akciódús a film, nem unatkoztam rajta.

2016.11.02 kicsimano

Annyira semmitmondó a története ennek a filmnek, hogy annak ellenére, hogy csak pár hónapja láttam, egyetlen részletére sem emlékszem. Mivel a végéig kitartottam, ezért teljesen nézhetetlen nem lehetett, ezért a két csillag.

2017.02.08 Ancsus

Felejthető filmélmény. Egynek jó, de nem hagy mély nyomot a nézőjében. Nemrég láttam, de már a történetet is nehéz lenne felidézni, annyira nem szól semmiről.

2016.10.20 kernernoemi

A szereplők alapján jobb és izgalmasabb filmre számítottam, de sajnos csalódást okozott, mert unalmas volt, hiányoztak a nagyobb fordulatok és igen kiszámítható volt a történet és lapos a sztori.

2016.04.11 justynaw

Meglepően szórakoztató akcióthriller lett, nem tudom, miért húzzák a szájukat többen is. Szerintem abszolút rendben volt. Nem váltja meg a világot, de még így is jobb, mint a London ostroma volt.

2016.04.14 jazzy

Ahhoz képest, hogy egy alacsony költségvetésű moziról van szó, egynek abszolút elment. Mondjuk nem fog megmaradni az emlékezetben, de hát néha ilyen is van.