Mr. Peabody és Sherman kalandjai

Mr. Peabody & Sherman

2015.02.22 The queen

A film borítóját látva egy elég gyenge kis mesére számítottam. Nem is igazán akartam megnézni, de aztán mégis elkezdtem és kellemesen csalódtam. Aranyos kis mese. :)

2014.10.01 RókaÚr

Rob Minkoff egy szerethető animációs filmmel rukkolt elő. A Mr. Peabody és Sherman kalandjai a felnőtt közönség számára is abszolút nézhető, van jó néhány ütős és kedves poén a filmben, amit szerintem csak ők fognak érteni. A gyerekek nem is értették... Több

2015.01.26 Majesticdia

Kislányos lelki világomat teljesen megfogta, lekötött, ajánlom mindenkinek, jó történet, jó megvalósítás.

2016.03.26 Yoniki

Fordított kutyapóz :D Na mindegy. Voltak benne jó poénok, DaVinci alakját imádtam, de tény és való, hogy nem egy nagy durranás. Könnyen jött (a sok promó miatt) és könnyen is ment.

2014.10.13 juliS

A Mr. Peabody és Sherman kalandjai egy aranyos kis történet. A csomagolás bájos, a történet pedig tele van izgalommal és váratlan fordulattal. A film jó szórakozást tud nyújtani az egész családnak, mert ha egyszer Mr. Peabody és Sherman beindul, akkor kő kövön nem marad. Több ilyen kedves animációs film kellene a gyerekeknek.

2015.03.18 R

Nem volt rossz mese egyszer mindenképpen érdemes megnézni. Néha kicsit vontatottnak tűnt, de humoros és izgalmas.

2015.01.23 xsusy

Kicsit meglepett, de ez a kis mesefilm még engem is lekötött nemcsak a lányom. Ajánlom mindenkinek.

2015.03.01 szlica

A régi rajzfilmet nem szerettem, de ez az animációs feldolgozás nagyon jó. Kedves, vicces kis mese, viszont nem az amit képes lennék 50 X megnézni, de egynek jó.

2015.03.31 lexaa_95

Az okos kutya és az időutazgatás, a váratlan fordulatok izgalmassá teszik, sőt tanít is. Nagyon jó animációs film. :)