Napsütötte Toszkána

Under the Tuscan Sun

2024.01.19 Majorkas

A legszebb helyszínek

A helyszínek vittek nálam mindent, a történet szinte átlagos.

2024.01.02 Kinga Kecskeméti

Csak élvezd a perceket, és ne gondolj semmire!

Már többször is láttam, nem lehet megunni. Meseszép tájak, régi, ódon épületek, hangulatos utcácskák és a csodálatos, gyönyörű Diane Lane, aki mosolyával még ragyogóbbá teszi a napsütötte toszkán tájat. Egyszerűen beragyogja a szívünket. Ezt látni kell, érezni, nem könnyű ezt a csodás hangulatot szavakkal leírni.

Egy jól sikerült alkotás,lélegzetelállítóan szép helyszíneken,és a képi világa is megkapó.Imádom Diane Lane -t,egy igazán szép,és tehetséges színésznő.Hölgyeknek,Uraknak egyaránt ajánlott mozi! Szerintem igencsak többször nézős!

2019.07.07 indingo

Gyönyörű helyszínen játszódik a film. Maga a története is érdekes, nem az a tucat fajta, nem követi a megszokott sémákat. Sok érzelem volt benne.

2020.08.31 TomÁcs

Remek film. Nem lehet elmenni a környezet mellett, szinte a bőrén érzi az ember a nap melegét és érzi a virág illatot. A története bájos, kedvelhető a humora, de a drámai részek is csak még gazdagabbá tették a filmet.

2024.01.14 Ildikó Bacskai

Napsütötte Toszkána (2003)

Imádom ezt a filmet, ilyen csodálatos, hangulatos film nem sok van. Diane Lane egyébként is egy Istennő, ebben a filmben gyönyörűen alakítja karatetét, végigvarázsolva minket az olasz csodavilágban, ami a főhősnőt is teljesen elvarázsolja. Vicces, mozgalmas, szépséges film, egymilliószor láttam.

2019.07.14 Greeta

Diane Lane gyönyörű a filmben. Tetszett azaz életérzés amit sugárzott a története. Szinte érezte az ember a bőrén a nap melegét. Könnyed és humoros, de van drámai oldala is.

2023.08.28 Ergit

Ez nem a könyv története, bár az is jó! Ez egy szerelem egy életérzésbe... át tudom érezni, imádom az olasz embereket, Toszkánát!

2017.09.23 Borsossy

Az egyik kedvenc romantikus filmem. Pozitív, vicces, jó színészek, kellemes történet, és gyönyörű környezetben játszódik. Egyik kommentben valaki azt írta, hogy csak időseknek ajánlott. Hát ezzel egyáltalán nem értek egyet, 20-as, 30-as éveikben járó... Több

2014.11.11 anonym

Borzasztó, teljesen felesleges és unalmas film. A nagyszüleink korosztálya talán még élvezheti, de ha nem vagy még hatvan, el se kezdd. :)

2015.07.08 Lowcash

Kellemes, szép film, ha magad alatt vagy, ettől egy kicsit pozitívabban fogod látni a dolgokat, ezt garantálom.

2018.12.28 Timcsibaba77

[email protected]

Felejthetetlen filmélmény volt, még mindig szeretettel gondolok rá, és átjárja a szívemet a csodás Toscána. Elsőrangú szereplő válogatás, igazi remekmű. Én is kedvet kaptam egy kis olasz kiruccanásra.