88% 2068 szavazat

Némó nyomában

Finding Nemo

2015.02.10 Katie75

Látványosan megtervezve,élethű tenger,imádni való lények.A teknős a kedvenc. Megható sztori, remek karakterekkel és humorral.

2018.07.21 Labodix

Ez egy kedves és aranyos film, ami megmutatja meddig képes elmenni egy apa a fiáért. A szeretet árad ebből a filmből!

2017.05.13 erika23veres

Nagy kedvenc nekem is és családomnak is. Egyszerűen szuper. A kedvencünk a teknősök. Ami különösen tetszett, az a magyar szinkron, ezt most nagyon jól eltalálták.

2015.07.09 FunBoi

A Pixar a Némó nyomában című filmjével sem okozott csalódást, egy szerethető, szívszaggató de egyben örömteli történetet alkotott, mely minden korosztálynak egyformán ajánlható.

2015.02.08 mimo

Csak ajánlani tudom! Nem is lehet róla semmi negatívat mondani! Úgy remek, ahogy van! Kedves karakterek, szép látvány és magával ragadó történet. Nálam 5/5!

2015.02.07 Kisnegro

Mindenki számára ajánlott családi animációs vígjáték. Az ötlet, hogy a halak világába nézzük az eltűnt gyereket, zseniális. Poénos, mégis megható. Nézze meg mindenki.

2016.06.06 Phalanx

Közepes Pixar mozi, jócskán lemaradva a stúdió olyan filmjeitől, mint a Wall-E vagy a Fel! Különösebb baj nincs vele, ettől már láttunk, és látni is fogunk sok jobb animációs filmet is.

2015.07.15 Ewee

Pixar egyik legjobb meséje lett. Nagyon jó karakterekkel és szuper kis történettel. A 2 szálon futó cselekmény teljesen egyensúlyban van. Grafikája még mindig helytálló pedig elég sok idő telt el a kijövetele óta. Szerintem érdemes megnézni mert ha belekezd az ember önkéntelenül aggódni kezd a kicsi Némo miatt :)

2015.03.14 dorci298

Nagyon cuki ez a mese :) rengetegszer láttam már :) ajánlanám mindenki számára ezt a mesét :) főleg a gyerekeknek, nagyon szórakozató, humoros karakterekkel van teli, és a történet is teljesen jó, nálam ott van a kedvencek között a helye.

2016.05.14 Misiszalanics

Szuper Nagyon tetszet ez a mese nagyom vicces volt nem csak a kicsiknek jo hanem a nagyoknak is! Alig várom a folytatást :-)!

2016.05.13 pneedit76

Jó kis mese alig várom a második részt.

2018.04.07 Anett Balogh

Kiskoromban a kedvenc meséim köze tartozott nagyon aranyos és érzelmes mese. Lehet akar sírni és nevetni is. Szuper!

2015.02.16 fangela1983

Számomra az egyik kedven mese, mint ahogyan a lányom számára is megunhatatlan. Szinkronosan láttam , és nagyon meg voltam elégedve a szinkornnal is. Gyönyörű szépen lett kidolgozva a látvány is, a képi világ egyszerűen csodálatos,ezen kivül talán a Frozen az ami igazán felülmúlhatatlan animációs film.