Új lehetőségek

Neumatt

2022.10.22 szemtelen

kítűnő svájci bicska

Egy kis friss svájci levegő, ami nagyon jólesik a Netflix akció-horror-thriller-scifi-fantasy műfaji töménysége közben. Ez egy olyan dráma, amely egy családon belüli bonyolult kapcsolatokat tár fel, ahol egy farm éppen a csődbe megy, ahol a főszereplő - Michi - zürichi pénzügyi tanácsadó és még számtalan esemény fűszerezi az érdekes és fordulatos történetet. A sztori napjainkban játszódik, a szereplők piszok természetesek, manír nélkül hozzák a hiteles svájci figurákat. Megjegyzés: a filmben homoerotikus jelenetek vannak, egyeseket ez zavarhat ! Tetszett a téma, a svájci mentalitás bemutatása, a jellemábrázolás, kifejezetten ajánlom az igényesebb nézőnek

2022.05.14 Z

A legtöbb színészi játékot nagyon élveztem, és az első 4 epizód egész jó, de a második felében az évad egyre inkább szappanoperává válik, és sok klisét használnak.

2022.05.23 Éva395576

Nekem nagyon tetszett, érdekes, fordulatos volt a történet. A jó színészi játék miatt hiteles volt, várom a folytatást. Sok szálon fut a történet, sokféle életszakaszt látunk.

Mellékhatás
2020