Sosem késő

Never Too Late

A film összbevétele 23 135 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 20 633 716 forintot termelt. A hazai mozik összesen 13 203 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Sosem késő az ausztrál színész, Zachary Wan első egészestés mozifilmje. Szerző: hp

Dennis Waterman 32 évvel a legutóbbi filmje, a The First Kangaroos (Az első kenguruk) után vállalt ismét szerepet egy ausztrál egészestés filmben. Szerző: hp

A Sosem késő szkriptje a népszerű krimiíró, Luke Preston első forgatókönyve. Szerző: hp

Max Cullen és Jacki Weaver a 2016-os Goldstone után ismét együtt állt a kamerák elé. Szerző: hp

A filmben három ikonikus ausztrál színész (Jacki Weaver, Jack Thompson és Shane Jacobson) is játszik, akire a szakma nemes egyszerűséggel csak a 'Jac'-ekként hivatkozik. Szerző: hp

A Sosem késő Jack Thompson és actress Jacki Weaver negyedik közös filmje. A két színész együtt játszott az 1976-os Caddie-ben, az 1974-es Petersenben és az 1971-es televíziós sorozat, a The Volunteers Spyforce című epizódjában is. Szerző: hp

Az alkotók saját bevallása szerint a filmet A szomszéd nője mindig zöldebb és A nagy szökés inspirálta. Szerző: hp

A film forgatása 2019. márciusában és áprilisában zajlott Adelaide-ben, Dél-Ausztráliában. Szerző: hp

A Sosem késő Sydney-i Heart Festival-on debütált 2020. feburár 19-én.Szerző: hp