Éjszakai ragadozók

Nocturnal Animals

2017.03.24 georgri

Megmagyarázhatatlan, különleges hangulat lengi át az egész filmet, mely a játékidő előrehaladtával csak fokozódik, egyre nagyobb lesz a gombóc a néző torkában.

2017.12.06 Imlah

A kategóriában a jobbak között van a film. Átlagnál jobb, érdekes, magával ragadó dráma. Színészek karaktere fekszik a szerepbe, jól és hitelesen alakítanak.

2017.03.21 Péter

Már a leírás, előzetes is felcsigázta az érdeklődésemet, nagyon vártam ezt a filmet és nem csalódtam benne. Picivel lehetett volna több csavar benne, de így is nagyon feszült volt.

2017.03.27 Szinano

Elképesztően nyomasztó lélektani thriller az Éjszakai ragadozók. Nekem teljesen lekötötte figyelmemet, izgatottan vártam, mi lesz a történet vége. Tele van feszültséggel, izgalommal.

2016.11.19 cody0507

Amy Adams és Jack Gylenhaal nagyn jól működnek együtt, de főleg az előbbitől igényelt sokoldalú színészi játékot a film. Amy egyébként már sokszor bizonyította rátermettégét, remélem idén végre összejön nekei az Oscar. Ebből talán látszik is, hogy nem egy hétköznapi filmről van szó, hanem egy betyár jó filmről.

2017.11.20 M4T

Nagyon nagyon erős film. Meglepődnék, ha nem neveznék Oscar-díjra. Amy Adams és Jack Gyllenhaal is a legjobb formájukat hozták a filmben, ami végre nem egy bugyuta történet, hanem egy nagyon is eredeti munka.

2021.11.18 win7ston

Szétvilágítva

Sajnos a film zavaróan szét lett világítva. Nem tudtam elvonatkoztatni attól, hogy a szereplők lámpaerdőben játszanak. Kár érte, mert a cselekmény vezetését és lendületét - a flashbackekkel és a könyvtémával - nagyon élveztem volna...

2016.11.21 KATE

Szerintem ez volt idén az eddigi legjobb film. Hatalmas maga történet, és szintén hatamas a színszi teljesítmény, amit a főszereplőktől láthattunk. Úgy érzem még évkig emlékezni fogunk az Éjszakai ragadozókra.

2017.11.10 Krisz860423

Jobbat vártam, nagyon fárasztó és unalmas film. A végét pedig bevallom nem is nagyon értettem...vagy nem is volt rajta mit érteni...

2017.10.18 Hornyik Máté

2016 legjobb filmje a Kaliforniai álom után! Jake Gyllenhaal megint zseniális. Nagyon mély film.

2021.01.31 Ancsi Csáki

Imádtam. A zene, a színek, helyszínek. És megint csak a zene, Abel Korzeniowski!

2017.03.15 VegyiGyumi

Ez a film az unalmas, felesleges és tökéletesen eleszett idő kis képe lehetne a lexikonban a fogalom mellett. Arról szól a film, hogy van egy emberke aki “bosszút” áll egy indokolatlanul fanyarú kálváriával az exneje felett? Tényleg? 20 év után megír... Több