Non-stop

Non-Stop

2015.01.26 marko

Imádom Liam Neesont és ezúttal sem csalódtam benne! Még egy kis csavart elbírt volna a történet..

2015.01.25 simi09

Igazi egyszernézős szórakozás... Liam Neeson hozza a karaktert, a sztori is jó. Kár, hogy néha leül a figyelem, de amugy jó

2015.03.09 laszkov2

Kellemesen csalódtam. A "Taken" után azt hittem, most valami annak a sikerén evező utócsengés-akciót fogok látni, de nem, ez a film tényleg megáll a lábán. Izgalmas és lebilincselő.

2015.04.01 csusza

Végig néztem, nem aludtam bele, és nem is untam. Nem éreztem fordulatosnak, sem izgalmasnak. Úgy éreztem, sablonos, tucat. De meg kell vallanom azt is, hogy az utóbbi időkben sokkal rosszabbakat is láttam ennél. Szerintem senki nem bánja meg, ha megn... Több

2015.03.25 casio_betti

Liam Neeson filmek közül az utóbbi években ez vitte a pálmát. Nekem az Elrabolva filmek már túl sok, ezt eredetibbnek éreztem és sokkal jobban lekötött. Izgalmas volt, ajánlom.

2015.03.18 kaibence

Nagyon jó film, izgalmas. Liam Neeson az ilyen filmekben a legjobb, nekem nem volt gond, hogy sok hasonló film létezik már, ez egy kicsit más volt és szerintem jobb mint a többi.

2015.03.01 ch003067hd

Nagyon izgalmas, odaszegezi a tekintetet a képernyőre, és hozza ezt a szintet az egész film alatt. 10 / 9

2015.02.03 mobilman89

Liam Neeson ebben a filmben is remek alakítást nyújt, a mozi kellően feszes és érdekes annak ellenére, hogy csak egy repülőgép belsejében játszódik az egész film.

2015.02.09 strauboli

Liamot már csak ilyen filmekben tudom elképzelni. Vígjátékban nem is :) Jó kis esti kikapcs ez a mozi. Kellően feszes, izgalmas és csavaros sztori, bátran merem ajánlani!

2015.03.18 R

Nekem nagyon tetszett ez a film. Szerintem rendkívül izgalmas.Megnéznék még ilyen akciófilmeket. Liam Neeson nagyon jól alakítja a főszereplőt és látszik, hogy ezt neki találták ki. Egy kis negatívum, hogy szerintem elég hamar kiderültek a dolgok szóval lehetett volna kicsit hosszabb is.

2015.03.18 Nina73

Érdekes de tetszett. Magam is meglepődtem, volt benne izgalom. Kicsit Agatha Christies-es, 10 kicsi néger...ki lesz az...ki nem....Azért Liam Neeson most már játszhatna valami komolyabbat is :)

2015.01.27 Márk

Liem Neeson hozza a formáját, jól sikerült akciófilm!

2016.04.14 acey

Liam Neeson zseniális ebben a filmben, nagyon jól megy neki ez a típusú akcióhős szerep. Maga a film mondjuk nem túl nagy szám, az alapsztori úgy-ahogy érdekes, de alapvetően nem sok képzelőerő kellett hozzá, hogy kitalálják. Viszont a végeredmény így is egy izgalmas krimi, szóval nekem tetszett.

2015.04.20 BountyHunter Greedo

Az egyik kedvenc színészem, így nem kérdéses, hogy tetszett-e.Már többször is láttam, de nem untam.Valahogy megragadnak ezek a témák, melyek például igen sok ember számára gyakori dolog (repülés). A terroristák nagyon jól játsszák magukat és nagy gub... Több