Őrült, dilis, szerelem.

Crazy, Stupid, Love.

2020.01.08 petraszab

Tetszett, ahogy a végén összefutottak a szálak. Humoros volt, jók a karakterek és a jelenetek.

2018.06.03 BaloghBogi42

Nagyon jó film. A nehéz kezdés ellenére gyönyörű a lezárás. Bebizonyítja, hogy ha úgy érzed, hogy megtaláltad a Te Igazidat, azért mindig, minden körülmény közt megéri küzdeni. Ne zavarjon, ha cikinek érzed a helyzetet, csak tegyél meg Érte mindent.

2018.03.18 hackerjulcsi

Ryan Gosling azóta is szexlistán van a nőknél :D Mégsem miatta, hanem a történet miatt szeretem, ahogy arról beszél, hogy milyen elsöprő ereje van, annak, amit kommunikálunk magunkról. A magyar szinkron újfent rémes.

2016.04.16 Zsceeeka

Az egyik kedvencem lett a maga műfajában . Hiába vannak benne sablonos jelenetek vagy helyzetek , mégis mind jól sült el , nagyon jókat nevettem rajta és Steve Carrel-t is megkedveltem.

2019.01.14 szabomarc

Annak ellenére, hogy a főszereplő gárdából egyedül Ryan Goslingtól nem kapok idegbajt, egész pozitív meglepetés volt a film, bár nem fog így sem a kedvenceim közé tartozni. Mindenesetre nem volt rossz.

2021.02.07 Érdeklődő

Bárkivel megtörténhet

Egy olyan mozgókép szemtanúi lehetünk, amiben több szálon futó élethelyzeteket követhetünk nyomon. Az élet olykor a komoly helyzeteket is képes komolytalanná tenni. Biztos vagyok benne, hogy az olyan részek, amik egyeseket megmosolyogtatnak, másokat elszomorítanak. A filmnek pont ez a célja. Zaklatott lelkiállapotúaknak nem ajánlott.

2016.08.21 Timike

Semmi extra nincs a filmben, többször látott sztori, de nézhető kategória neves szereplőkkel.

2017.05.05 Olivér Rózsa

Remek film volt. Érdemes megnézni aki még nem látta. Vicces, leköti a figyelmet kellőképpen és nem várt csavarok vannak benne ami nagyon jól áll a filmnek!

2017.12.30 authorgirlll

Szeretem ezt a filmet főleg Gosling miatt. A szülők szála annyira nem kötött le de a kis srác olyan cuki megmutatja milyen volt amikor mi voltunk a tízes éveink elején egy nagy szerelemmel.

2015.05.13 hejnekem

Ez egy igazán humoros, de közben tényleg romantikus film. A vége kicsit túl amerikaias lett, de összességében jó szórakozást nyújtott, amihez hozzá tették a magukat a színészek is a jó teljesítményükkel.

2016.04.21 raczdavidzsolt

Művészetbe csomagolt pornó vagy pornóba csomagolt művészet? Gaspar Noé egyszer már kiverte a biztosítékot Cannes-ban. Úgy tűnik továbbra is tartja magát ahhoz, hogy filmjeiben a szexmentes jelenetekből legyen a kevesebb és a moziból kijőve már ne is nagyon emlékezzünk rájuk.

2016.10.13 Hablaty

A pénztárcás jelenetet imádtam. Helyes film, nem kell rajta sokat agyalni csak sodródsz a történésekkel.

2017.03.01 Acropolis

Tipikus, sablonos megszokott amerikai romantikus vígjáték. Egyszer nézhető, felejthető film. A színészek is sablonosak, nincs semmi extra a filmben. Közepes.

2017.11.05 edessszilvia

Steve Carell és Kevin Bacon filmjei mindig nagyon bejönnek, ezúttal sem okozott csalódást a film, mozgalmas, karakteres, izgalmas és hiteles, és nagyon jók a beszólások!