Pelé

Pelé: Birth of a Legend

2019.10.06 Hondati

Szappanfoci

Kicsit szappanoperás brazil filmsztori, de teljesen nézhető. Engem lekötött, miután szerettem Pelét, és fel is tűnik a filmben, ami egy remek húzás a rendezőtől. Nem kell mindig drámázni. Jól visszaadta a kemény idők utáni felemelkedést.

2018.07.07 oneminute

Életrajzi flm, aki rajong a fociért, annak kötelező megnézni, hogy hogyan válik valósággá egy gyermekkori álom.

2018.09.02 fercsipeter

Megható történet, szintén arról ha kitartó vagy bármit elérhetsz!

2019.03.23 Karczaghy Gabor

Nem vagyok egy nagy foci rajongó, de ez a film még így is nagyon érdekes volt. Pelé élete a faveláktól (nyomornegyed), és az ott játszott focitól a csúcsig. Mi is lehetne érdekesebb, mint a valóság, mint egy életrajzi film érdekes helyszínekkel.

2016.06.26 doszev

Nagyon jó!

2016.06.01 Jony Crash

A barátnőmmel néztük meg ezt a filmet, sikerült becsábítanom rá. Először kicsit féltem, hogy nem fogja élvezni, mert hát őt sokkal kevésbé érdekli a foci, mint engem, de kellemesen csalódtunk a filmben. A tanulság az, hogy nem csak egy foci-fanatikus számára tud kellemes perceket nyújtani a történet.

2017.01.21 Krisz111988

Kiváló alkotás,és egész végig remek hangulata volt a filmnek!Hozta azt amit elvárna az ember egy ilyen filmtől!Számomra egy üdítő élmény volt! :)

2017.10.13 azurou

Pelé hatalmas focis személyiség, igazán megérdemelt egy filmet, amit szerencsére nem sikerült nagyon elbaltázni. Jó színészválasztás, egész jó a rendezés is, bár kicsit hatásvadász és drámai... az érdekelne, hogy ki lesz a következő footbal sztár, a... Több

2017.02.21 harzol

Nem egy sokszornézős film, amit viszonylag könnyen fogad mindenki, beleértve a foci iránt nem érdeklődőket is. Cserébe még a nagy focirajongóknak sem kihagyhatatlan, mert sem a foci/sport világából nem mutat semmi extrát, sem hangulatilag nem az a lebilincselő alkotás. Nem vártam nagyon sokat, azt a szintet hozta is, de ennyi.