Pillangó-hatás

The Butterfly Effect

2015.06.29 acey

Veszel egy ütős, gondolkodós elméletet, ami bárki fantáziáját megmozgatja, összekevered Ashton Kutcherrel, aztán gondolkodsz, miért nem működik. Egyszerűen nem elég sokoldalú, karakteres színész ahhoz, hogy egy ilyen komplex személyiséget hitelesen meg tudjon jeleníteni.

2015.04.06 Kecskex

Ez egy nagyon jó elgondolkodtató film, csak úgy ajánlom ha van időtök gondolkodni rajta.

2015.04.03 Hanna_09

A pillangó hatás elméletet nagyon jól tálalja a film. Viszont...vannak benne nagyon zavaró jelenetek, amiket nem kellett volna beletenniük. Jobban is megoldhatták volna.

2015.03.16 klaudia00

Érdekfeszítő témát dolgoz fel és gondolkodásra ad alapot. A komolysága megfelel a témához. A jelenetek néhol durvábbak mint kellene, de attól még nagyon jó film!

2018.01.14 zelmaci

Én volt, hogy nem tudtam követni a sztorit. Egyébként meg tetszett, kicsit Az egészség ellenszerére emlékeztet.

2016.07.14 eviestan

Ez a film, minden ígérete ellenére nem tudott más lenni, mint egy hatásvadász hollywoodi produkció. Hiába hevert sokáig a fiókban a forgatókönyv, az igazán jó megvalósítás még várat magára.

2019.11.14 Kiro93

Egy klassz elmélet még nem biztosíték arra, hogy a végeredmény is jó lesz. Igyekszik elmés és eredeti lenni, és ha az ember csak fél szemmel néz oda, még el is hiszi, hogy most egy nagyon izgalmas történettel van dolga. Ki tudja, talán csak a szereplőválasztásokon úszott el a dolog.

Üveg
1997
Az ember gyermeke
2006

2017.07.18 matrosh1980

A káoszelmélet, a mentális betegségek, az idő szerkezete mind nagyon hálás témák. Sokszor az emberek nem is a végeredményt szeretik, hanem a műfajt, a scfi-fi thriller és a pszicothriller pont olyan irány, amire bárki rá tud kapcsolódni fantáziadús, rejtélyes és/vagy abnormális jellege miatt.