Pókember

Spider-Man

2023.12.17 Speedy94

Pókemberek közt ez a kedvenc

Pókember. Talán a legismertebb szuperhős. Rögtön 3 féle Pókemberünk is van manapság. Van a Tom Holland-féle. Az Andrew Garfield-féle A csodálatos Pókember és a számomra örök kedvenc és meghatározó Tobey Maguire-féle Pókember. A rendező az a Sam Raimi, akinek a szerintem zseniális Gyorsabb a halálnált és a szintén menő Darkmant mint független szuperhősfilmet köszönhetjük. Ez a Pókember-film minden tekintetben jól lett megcsinálva. Átadja a 2000-es évek gyönyörű hangulatát. Jól megcsinált akciójelenetek. És az öreg Ben bácsi tragédiája, majd a végén Zöld Manó halála mind-mind zseniális. A filmben megbújik egy gyengéd, ugyanakkor plátóinak tűnő szerelmi vonal is, ami később beteljesedik, illetve egy testvéries viszony. Bár a trilógiából nem ez a legerősebb darab, viszont mégis nagyon jó és végig izgalmas, amit még 20 év után se un meg az ember. Nem is kérdés, Tobey Maguire Pókembere volt a legtutibb-.

Talán láttam vagy ötvenszer,mert amikor friss film volt,ez volt a fiam kedvence,éjjel-nappal ezt nézte. Jól összerakott mozi,és a színészek is jól hozzák a karaktereket. Ajánlott.

2017.12.04 indingo

Ez az egyetlen Pókember film, aminek emlékszem a történetére és van valami köze a képregényhez. A története nem rossz, bár az zavar egy kicsit, hogy huszonévesek játszanak középiskolásokat.

2016.06.26 Thibo84

A sok baki ellenére, egy elég kellemes popcorn mozit kapunk.

2017.07.18 Deku

Nem rossz film csak az a baj, hogy azóta sokkal jobb részeket kaptunk és emiatt sok hibája feltűnik ennek a filmnek. Kezdve Tobey-val aki nagyon nem erre a szerepre termett.

2018.07.19 HE7EDIK

Willem Dafoe zseniális alakítása egy egész korrekt Pókember kezdőfilmben. Raimi kedvenc szuperhőse Pókember, persze egyedi stílusa itt is tettenérhető, gondolok az égőház vagy híd jelenetekre.

2017.03.13 GedyPapa

Jó kezdése egy kultikus szuperhős bemutatásának. Tobey Maguire jól hozza a figurát és Willem Defoe is kiváló Zöld Manó. Az viszont látszik rajta, hogy még keresi az útját és azt, hogy hogyan is kéne megvalósítani az igazán átütő eredményt. Ennek ellenére egy kifejezetten nézhető film.

2016.01.25 szaka123

Egyik legjobb Pókember feldolgozás, szvsz. Nagyon szeretem ezt a részt. Jó a színészgárda, jó a sztori és még egy kis humort is sikerült belecsempészni a filmbe!

2017.07.17 Szilonka

Szerintem ez a legjobb Pókemberes rész. Az eredeti és megismételhetetlen, bár ez a Tobey Maguire gyerek nekem elég fura volt főszereplőnek.

2019.06.15 Ms. Akárki

Kedvenc képregényhősöm Pókember, így ebből kifolyólag ezt az eredeti Tobey Maguire-os Pókembert is imádom. Pörgős, akciódús, érzelmes és romantikus történetfonál Pókember eredettörténetéből egy szelet.

2018.07.30 Norbert93

Talán a legismertebb feldolgozás. Az idő kicsit megviselte, de még ma is hellyel közel látványos és összerakott. Vannak hibái amik mai szemmel nézve már erősebben feltünnek, de szerethető film a maga korában.

2019.10.29 harnas1207

Pókember számomra az egyik leggyengébb szuperhős sorozat az univerzumba. Valószínű pont azért érzem ezt, amiért mások szeretik, azaz hogy fiatal a főszereplő. Ennek ellenére az első rész még hozott egy nézhető színvonalat.

2022.05.21 drg0602

Mostanában néztem újra a filmet, és nem rossz film, sőt nagyon is jó! A történet tökéletes, a színészi teljesítmény kiváló. Jelen pillanatban ami biztos, hogy ez a film még mindig jó szórakozást nyújt számomra. Bár egy kicsit a technikai megoldások ... Több

2022.12.26 bkzsani

Még mindig nagyon jó, izgalmas film. Elejétől a végéig cselekménydús.