T2: Trainspotting

Trainspotting 2

2017.03.02 papaja

Számomra csalódás volt a film, talán ha nem kellett volna húsz évet várni rá... Egyszerűen csak többre számítottam, mint amit végül kaptam...

2017.03.04 csenge

Azt nem mondom, hogy a csapat a régi fényében tündököl, de azt azért nem lehet elvitatni, hogy ez a folytatás megéri a pénzét. Danny Boyle még mindig tudja, hogyan szólítsa meg az első rész rajongóit, és ameddig ez így van, nem lehet okunk panaszra.

2017.03.05 MiAzAki

Imádtam az első részt, hatalmas kultuszfilm, és időnként le is veszem a polcról, hogy újranézzem. Lehet, hogy emiatt, de nekem nagyon jó volt újra látni a bandát. Ha sok újat nem is tartogatott, a nosztalgiát sikerült kimaxolnia nálam, és nekem ennyi bőven elég is volt. Az első rész öt pontos, ez inkább egy erős négyes.

2017.03.03 qwertz

Minden pozitívuma és a nosztalgia ellenére én egy kicsit üresnek éreztem ezt a folytatást, mondom ezt úgy, hogy óriási kedvencem volt az első rész. Jó ez, jó ez, de már nem ugyanaz, ha értitek, mire gondolok.

2017.06.20 Fagus

Előrebocsátva, valószínűleg láttam, de nem emlékszem az eredeti filmre. A film hangulata nagyon tetszett. A történet kissé lassan épül de a színészek nagyon jót alakítanak.