Robin Hood

Robin Hood

2024.03.02 Dorkateo

Látványos történelmi film. De nem Robin Hood-történet.

2017.11.20 Deku

Kemény kezdés után erős visszaeséssel élt a film, ezt nagyon nem vártam volna ettől. A filmet első pillantásra nézve egész jó volt, izgalmasnak tűnő volt a története habár utólag kiderült, hogy nem ért semmit sem.

2016.05.08 hell.l

Az egyik legjobb Robin Hood film lett. Egyedi a történet a többi Robin Hood filmhez képest és ez így jó. A rendezés, forgatókönyv kiváló és a szereplők is jól alakítanak. Ez egy jó kalandfilm.

2017.02.19 tilino

A filmnek sikerült visszaadnia a regény hangulatát. Igazi klasszikus. A színészi válogatás kitűnő, az atmoszféra leköti a figyelmet, dramaturgia szempontjából is helytáll. A szabadság érzése kerül előtérbe.

2015.11.12 gihera81

Teljesen rendben van ez a Robin Hood film, ami ebben az esetben azt jelenti, hogy nem nagyon lehet belekötni. Szép, drága, tele van olyan színészekkel, akiket lehet valamire becsülni, de nem mondanám azt, hogy szükség volt erre a filmre, inkább csak annyit, hogy megfér ez is a többi mellett.

2017.01.08 vesztingerkitti

Látványos és izgalmas történet, jól vissza adja az akkori kor hangulatát és a színészek hitelesek. Nagyon jók a jelmezek, szépek a jelenetek, izgalmas és akciódús a történet. Jó kikapcsolódás, érdekfeszítő és jó élmény.

2022.02.10 freeman

Király film.

2015.08.20 Petya1995

nekem nagyon tetszett ez a Robin Hood.Ridley Scott egyik leggyengébb alkotás szerintem . A Történet sem a régi már számomra . Látványban nincs probléma de kevés .

2015.02.16 jazzy

Bármi is volt a cél, a Robin Hood csak egy sima hollywoodi blockbuster, és semmi több. Ridley Scott egyik legszürkébb alkotása, emiatt pedig kifejezetten csalódás.

2016.05.27 KingPin

Nem értem, hogy mit akart a rendező ezzel a filmmel, de valahogy nagyon korszerűtlen katyvasz lett a vége. A lassított felvételen kiáltó Russel Crowe a kilencvenes évek nagy történelmi filmjeit idézi, csakhogy azóta elég sok idő eltelt...

2016.10.09 Sztyúi

A Robin Hood egy ízi-vérig profi munka, de itt meg is áll a dolog. Hiába lett precízen összerakva, az egésznek nincsen lelke, de mintha koncepciója se lett volna. Sajnálom egyébként, mert Ridley Scott-tól és Crowe-tól is többet vártam, de ez most nem jött össze.