Virsliparti

Sausage Party

Az első R kategóriás film, amit egy nagyobb film stúdió adott ki a South Park: Nagyobb, hosszabb és vágatlan (1999) óta.Szerző: puffancshercegnő

Az első animációs film, amit Seth Rogen írt.Szerző: puffancshercegnő

Druggie autójának rendszámtábláján az olvasható, hogy A113, ami egy easter egg amit a Pixar minden filmjében elrejt valahol.Szerző: puffancshercegnő

Druggie autóján van egy "Dixar" feliratú matrica, ami egy szóvicc a "Pixar"-ra.Szerző: puffancshercegnő

A film sötét természete miatt Seth Rogennek 8 évébe telt, hogy a film stúdiók érdeklődjenek a filmjéért.Szerző: puffancshercegnő

Seth Rogen szerint az MPAA kérte, hogy távolítsák el a szőrt Lavash nemiszervéről, hogy a film továbbra is R besorolású legyen.Szerző: puffancshercegnő

Seth Rogenben már 2007-ben megfogalmazódott a film ötlete, ami végülis egy vicc közte és Jonah Hill között. Mikor a Superbad- avagy miért ciki a szex? (2007) és a Felkoppintva (2007) című filmeket promotálta, az emberek kérdezték, hogy mi lesz a következő projektje, és viccelődve azt válaszolta: "A következő projektem neve 'Sausage Party".Szerző: puffancshercegnő

Seth Rogen úgy írta le a filmet, mint sötét humorú Disney mesét mondván "Az emberek szeretik kivetíteni az érzelmeiket a körülöttük lévő dolgokra: játékokra, autókra, házikedvencekre... szóval úgy gondoltuk "mi lenne ha a kajáinknak lennének érzéseik?" Elég hamar rájöttünk, hogy nagyon elb*szott dolog lenne."Szerző: puffancshercegnő

A film előzetesét véletlenül lejátszották a Szenilla nyomában (2016) című mesefilm előtt a Brenden Concord moziban, amivel megrémítették a fiatal nézőket. Szerző: puffancshercegnő

Noha a legtöbb Pixar egész estés animációs film költségvetése eléri a 100 millió dollárt, ezt a filmet mindössze 20 millióból készítették el.Szerző: ps

A film amerikai premierjének dátumát 2016 június 3-ról augusztus 12-re módosították, hogy elkerüljék a versengést a Popsztár: Soha ne állj le (a soha le nem állással) című filmmel.Szerző: ps

A történet július negyedikén, vagyis a Függetlenség napján játszódik.Szerző: ps

Ez az első animációs film Seth Rogen tollából.Szerző: ps

Az Aqua Teen Hunger Force Colon Movie Film for Theaters (2007) című animációs film óta ez az első olyan animációs film, amelyik R besorolást (18 éven aluliaknak nem ajánlott) kapott az USA-ban.Szerző: ps