Démonok között 2.

The Conjuring 2

Movieaddicts.hu

Démonok között 2
A film kerülendő, mint a pestis. Unalmas, feleslegesen hosszú és semmi újat, vagy tényleg hátborzongatót nem tud felmutatni. 3/10 Több

Smoking Barrels

Értékelés: 7.5/10

Revizoronline.com

Küzdve küzd és bízva űz
Újabb fejezet a Warren házaspár életéből, avagy James Wan még mindig tud ijesztgetni. S ez még úgy is igaz, hogy a nem minden ok nélkül sztárolt rendező beleesett a kortárs hollywoodi folytatások népszerű csapdájába: kényelmesen túlnyújtózott az ideális játékidőn. KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. Több

Frappamagazin.hu

A démonűző páros visszatér
A film összességében kellemes szórakozást nyújt sejtelmes hangulatával, jól összerakott látványával, habár leszögezném, sok újdonságot nem tartalmaz magán a műfajon belül. Csupán könnyedén követi a klasszikus Ördögűző fonalát. Különösen jó pont volt látni, hogy nem nyomták tele CGI-vel, igaz, így a főgonosz külseje kicsit megragadt Marilyn Manson szintjén.

Revizoronline.com

Küzdve küzd és bízva űz

Movieaddicts.hu
2016/06/10

Egyszerűen nincs értelme a látottaknak, és ezzel az a legnagyobb baj, hogy így simán hiteltelenné tett mindent a „valós alappal” kapcsolatban. Pedig a film végén hallható, igazinak mondott hangfelvétel tényleg rémisztő, csak hát ezek után én már nem hiszem el egy szavukat sem. 3/10 Több

Filmtekercs.hu
2016/06/14

A film mögött álló temérdek munka láttán különösen fájó, hogy mennyire túlírt mozi lett a Démonok között 2. Legalább fél órát gond nélkül ki lehetett volna vágni, az aprólékosan felépített krimi-szál pedig legnagyobb bánatomra egyszerűen kifulladt még a csattanó előtt. Több

Smoking Barrels
2016/06/15

Értékelés: 7.5/10
Mindenképpen több felesleges kitérőt tartalmaz (ez magyarázza a 2 óra feletti játékidőt), de a számos, zsigeri szinten működő ijesztgetés miatt végső soron hatásosabb tud lenni. Mindent egybevetve, leginkább a kiegyensúlyozottsága miatt én egy fokkal erősebbnek érzem az elődöt, de ha Wan alul is múlta kicsit magát, annyira semmiképpen, hogy ezen bánkódni lehessen. 7,5/10 Több

Vox.hu
2016/06/22

Egy démoni vágót igazán megidézhettek volna a film kedvéért. 70/100 Több

Artsomnia
2018/08/30

A Démonok között 2 tökéletes élményt nyújt azok számára akik egy kis borzongásra vágynak, és habár horror fanatikusoknak is erősen ajánlott néznivaló, nekik talán egy kicsit lagymatag lesz az összhatás. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!