A cél

The Gunman
tamas84
Ray Winstone
Sean Penn

Egy kémnek tisztáznia kell a nevét saját ügynöksége előtt, melynek tagjai egy összeesküvés miatt hajtóvadászatot indítanak ellene.

(hp)

Forgatókönyvíró: Don MacPherson, Pete Travis, Sean Penn
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország, Spanyolország
Premier (HU): 2015.03.26.

2022.06.28 Fikatours_blogger

A színészóriások miatt élveztem a filmet, a története nem túl eredeti.

2018.01.18 mamiéstöti2

Tipikus Sean Penn féle akciófilm, aminek nagyrészébe a lövöldözés áll, de most egy kis háttértörténet is kibontakozott.

2019.06.23 indingo

3/4 között vacilláltam. Jól indult a történet, de kicsit ellaposodott a végére. Elba/Penn/Bardem/Rylance quartett nem rossz névsor.

2017.10.25 Deku

Hiba lenne kihagyni ezt a filmet mert ez a történet annyira eredeti és tanulságos. Ennél a filmnél eszméletlen tökéletes sztoriról marad le az, aki bele sem néz.

2015.11.28 hsanya182

Megéri megnézni annak, aki egy kis laza krimire vágyik, néhány jó akciójelenttel megtűzdelve! Kerek egész történet! Egy szerelmi hárömszöggel bonyolítván, valós érzések katarzisát próbálja átadni...

A film összbevétele 24 177 137 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 5 155 112 forintot termelt.

(2015. 03. 27.)
Az elszánt diplomata elrabolva
Pierre Morel az általa dirigált Elrabolva után egy másik idősödő sztárt próbált bevezetni az akciófilmek filmek világába, azonban a Gunman után nem valószínű, hogy Sean Penn-nek sok kedve lenne rálépni a Liam Neeson által kitaposott ösvényre. Több