A szlogengyáros családanya

The Prize Winner of Defiance, Ohio

2023.08.10 Lóri Ádámcsik

Eredeti

Egy igaz történetet dolgoztak fel a filmben, ami még őszintébbé és szerethetőbbé teszi a filmet. Egy családanya viszontagságos életébe nyerhetünk bepillantást, ahogy próbál lavírozni/érvényesülni az anyaság és a narcisztikus férje között a mindennapokban. Elénk tárul egy nehéz, de sok boldog pillanattal is megáldott élet. Számomra nagyon mély, érzelemdús, megindító, humoros és tanulságos is volt a film egy személyben. Ajánlom!

2019.10.07 indingo

Érdekes film volt, nem mindennapi igaz történettel. Egy család ahol az anyát és az apát is függőség gyötri csakhogy az egyik a megélhetést segíti, míg a másik a nyomorba dönt.

2020.01.27 Kovács Katinka

Az életem pepitában

Számomra nagyon megindító film. Az én apám ugyanezt csinálta velünk avval a különbséggel hogy mi ténylegesen el is vesztettük az otthonunkat, édesanyám kevés volt sajnos. De visszatérve a filmre, nagyon hiteles , kitűnő színészekkel , szerintem az tudja igazán értékelni aki vagy megjárta ezt az utat ,vagy benne van egy ilyen élethelyzetben .

2017.07.25 juliS

Imádtam minden percét, Julianne Moore-nál jobb színésznőt nem is találhattak volna a főszerepre. Annyira hihető az egész történet, kevés életrajzi filmnek sikerült eddig ennyire magával ragadnia. Szinte magába szippantott, és azon kaptam magam, hogy ugyanúgy bele tudom magam élni a férj, a feleség és a gyerekek szerepébe is.

2018.12.26 duhaj

Számomra nem volt több egy teljesen átlagos filmnél, ami egy egészen mindennapi problémát dolgoz fel. Rengeteg család küzd a megélhetésért nap mint nap. De talán emiatt tudott mégis a képernyő elé szögezni a film, hogy mindennapi "hősöket" mutat be.