Szellemirtók – A borzongás birodalma

Ghostbusters: Frozen Empire

2024.04.20 Maver17

Szellemirtók

Hát a történet eléggé sablonos. A régi bőrt húzták le újra. Egyszer nézhető. A régi karakterek hozták a szintet. Talán őmiattuk érdemes megnézni a filmet!

2024.04.17 Kövi Róbert

Végre!

Bárcsak annyi idős lehetnék, mint amikor az első részét bemutatták, most minden gond nélkül lehetne a 3. rész. Nem voltak a filmmel különösebb elvárásaim, sőt nem is követtem hál’ isten nyomon az előkészületeit, így megúsztam egy nagyobb csalódást. Kimondottan jó volt látni a régi arcokat és azokét is, akik már csak az emlékeimben élnek. Teljes mértékben elfogult vagyok ezzel a „világgal”, szóval esélytelen, hogy lehúzzam a filmet. Biztos még meg fogom nézni kicsit később is, mert látni szeretném a kritikusok „nem tetszem” részeit, az ő szemükkel is, de most még élvezem, hogy mosolyog a lelkem.

2024.04.12 Guszti

Nem fogok kertelni, szerintem ezt a filmet már nem kellett volna megcsinálni. Bár eredeti a szereplőgárda, sajnos már semmi sincs meg benne abból, amitől annyira jók voltak az első filmek. Kár érte.

2024.04.11 Lojzika7

Szeritem ez egy erős közepes volt. A szori már-már szokásosnak mondható, sablonos, túlmisztifikált és kiszámítható. A poénok pedig már valahogy nem működnek annyira, hiszen ezeket is ismerjük.