Pókok

Pókok

Vermines

Kaleb hamarosan 30 éves lesz, és még soha nem volt olyan magányos, mint most. Nővérével elhidegültek egymástól egy örökség miatt, és elfordult a legjobb barátjától is.
Szenvedélyesen rajong az egzotikus állatokért, ezért egy nap egy mérges pókkal tér haza, amely elszabadul az otthonában, így… Több

Forgatókönyvíró: Florent Bernard, Sébastien Vanicek
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2024.03.28.
Forgalmazó: Vertigo

KULCSSZAVAK

2024.03.29 Maki

Uh, hát szerintem ennek a filmnek enyhén szólva is nagyobb a füstje, mint a lángja. Nem mintha, nem lett volna itt-ott igazán félelmetes, de a várt hatás nálam egyszerűen elmaradt.

2024.03.27 Lóri Ádámcsik

Arachnophobia 2024

A film első fele nagyon jó. Izgalmas, pörög, leköti a figyelmet, és a székbe szegezi a nézőt! A második fele viszont pont az ellenkezője. Lapos, unalmas és vontatott. A végét pedig jobban összerakhatták volna. Akkor 4* járna neki! A pókos, kirajzós jelenetek nagy parázósra sikerültek, azért jár a piros pont!

2024.03.28 Janó

Nem tudom cifrázni, nálam ez a film egy erős közepes, amit egyszer megnéztem, és nem gondolom, hogy valaha még késztetést fogok érezni rá, hogy újra bevállaljam. Alapjában véve jó a hangulata, de a sztori...hihetetlenül sablonos.

A film 3 720 345 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 1 651 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Pókok forgatása a Párizs melletti Seine-Saint-Denis megyében zajlott 2022 januárjától március elejéig.Szerző: csd

A Pókok Sébastien Vanicek első nagyjátékfilmes rendezése.Szerző: csd

A Pókokban látható épületek, amelyekben a cselekmény játszódik, nem a filmhez készültek; ezek a Párizs melletti Noisy-le-Grandban található Picasso Arénák, amelyeket Manuel Núñez Yanowsky építész tervezett a 80-as években.Szerző: csd