Közösség

Vélemény:

 

68 Solo: Egy Star Wars-történet

(2018)

Solo egy új történet

 
Yosihiro   2018.12.01 03:43
0

Azzal kezdeném az írásomat, hogy egy ez jól sikerült feldolgozás. A karakterek a helyükön vannak és ugyan a történet igazából nem illeszthető be a nagy Star Wars részeibe ettől függetlenül egy remekbe szabott kísérlet arra, hogy egy új szemszögből és új nézőpontból lássuk ennek a filmnek az értelmét lényegét . Először is mint minden film azért készül hogy profitot termeljen másrészt vizsgálják azt a tömeget akik szívesen látnának még több Star Wars "témájú" filmet. Ezt megmutatja a trendet és ez azt hiszem nem csal. Talán a bevétel nem is számított hanem az a tömeg aki megnézte vagy érdeklődést mutatott rá és ez nem kevés. Ebből tudtak profitálni és egy új olyan vonalat elindítani ami talán meghatározó lehet ezen a vonalon. Itt arra gondolok hogy a szereplők és a történet folytatása célszerű lenne mert egy több részes film utólag mindig "nagyobb" figyelmet" kap. Visszatérve a filmre : Látványos , van benne humor és szerintem jól nyomon követhető. A színészi alakítások jók kiemelkedőről nem beszélhetünk de a látvány és a poénok kárpótolnak minket. Igazán nem lett Solo-s a film de még "gyermeki" cipőben indult ez a vonal ez érthető. A Solo karaktert amúgy is nehéz filmre vinni de a könyvekből tudjuk ez ebben a filmben jól sikerült és ez az ami alapot adhat egy jobb folytatáshoz. Nekem tetszett a film és többször is megnéztem. Mindig találtam benne pozitívumokat ami csak növeli azt hogy ez nem egy "összedobott" film. Üdv Yosi