Közösség

Vélemény:

 

50 Szörnyszülők

(2017)

Szörnyű

 
Yosihiro   2018.12.29 03:54
0

Hűha ! A 2018 év egyik legrosszabb filmje és pont egy jó színész játszik benne. Vajon mivel vették rá erre ? :) Nagyon meglepődtem a filmen. Nem indult horrornak. Egy hétköznapi családi idillt mutatott a film és aztán megszakadt valami és egy nagy katyvaszt kapunk. Kocadisznókhoz hasonlítják egy emberi családot és az emberi ösztönt az állatéval nem lehet összehasonlítani, de kérem azért mégsem ugyan az! Hihetetlen rossz alakítások és a film mondanivalója nagyon rossz. A mai világban erre a témára rámutatni, hogy a családokban milyen feszültségek lehetnek szerintem nagyon rossz propaganda. A horror jellegével keverni pedig gyalázatosan rossz lett. Aki ezt megálmodta az biztosan nem 100-as. Véltem némi humort is felfedezni benne de egyre erőszakosabb lett a film és így inkább rossz mint jó. A látvány nem éri el 2 csillagot a színészi alakítások sem és zenei aláfestések pocsékak. Hát erről a filmről pozitívumot nem lehet írni. Már alig vártam, hogy vége legyen őszintén. Azt, hogy ki hogy értékeli ezt a filmet az mindenki szuverén joga de, hogy nem lett jó az biztos! Üdv, Yosi