Közösség

Vélemény:

 

67 Különösen veszélyes bűnözők

(2021)

Különösen veszélyes bűnözők

 
rainman   2021.11.15 23:19
1

Három 'A' kategóriás színész egy-egy zsíros csekk kíséretében elszórakozgat a világ minden táján. Megérte? Nekik mindenképpen! Mindegyikük arcán, de különösképpen Gal Gadot arcán ütközik ki, az "ennyi zsozsóért megcsinálom, amit a rendező kér, de nem baj, ugye, ha közben azért marha jól is érzem magam"-érzés! Pláne annak tudatában, hogy mindhárom színésznek a jól bejáratott karaktereiket kellett hozniuk. Erőfeszítés nélkül, félgőzzel lenyomták ezt a filmet, a szomorú az egészben, hogy valahol még élvezhető is lett a film. Az összes sablont el lehet rá sütni, hogy középszerű, elcsépelt, sablonos, minden egyes jelentét láttuk már korábban. Az a baj, hogy nagyon haragudni mégse lehet rá, mert nézhető. Időnként megnevettet, időnként akciódús, bár néha nagyon kilóg a CGI. Épp ezért képtelen vagyok felfogni, hogyan lehet ez a Netflix legdrágább filmje?! Sokkal több volt benne, mint amit végül kapunk, de kíváncsi voltam rá, megnéztem. És ti is ugyanígy lesztek vele, hiába a keserű szájíz a végén…