Közösség

Vélemény:

 

60 Veszélyes

(2021)

Scott Eastwood remekel: Veszélyes

 
Coyote   2022.03.20 16:30
8

Kicsit megkésve láttam ezt a szerintem élvezetes és izgalmas Scott Eastwood-filmet, de nem bántam meg, hogy bepótoltam (a mozipremierről lemaradva, utólag megnézve). Kimondottan jó az alaptörténet, mely egy házi őrizetből hirtelen lelépő, profi bérgyilkosról, Dylanről szól (Scott Eastwood), aki történész tesója temetésére utazik el egy különleges szigetre. Itt aztán beindul az akcióorgia, mikor támadók érkeznek, csupa profi fejvadásszal, hogy megszerezzenek valamit, ami a szigeten van elrejtve. Természetesen Dylan szembeszáll a támadókkal, és megvédi családját, illetve szigetét. Felbukkan a filmben az agyonplasztikázott Famke Janssen és az indokolatlanul aprócska szerepet kapó Mel Gibson is. Egyiküknek sem sikerül túl sokat hozzátenni a film színvonalához. Azt ugyanis Scott Eastwood viszi a vállán mindvégig. Jó szórakozás, bunyók, lövöldözések és némi rejtéllyel fűszerezett izgalom vár ránk, ha bevállaljuk ezt a pörgős akcióthrillert. Nálam erős 75%-os a végeredmény. Ajánlani tudom minden akciófilm-rajongónak.