A bosszú jogán

Seeking Justice

2019.06.16 Nagy Zsolt

Nem kell mindent elhinni, amit eléd tesznek

Annak ellenére, hogy tudni lehetett, mi lesz a vége, meg tudta érinteni az emberben azt a szálat, amely rémes bűnesetek hallatán, felkavarja az embert. Sokan nem is értik, hogy az "igazságszolgáltatás" nem az igazságért van kitalálva. Pont ellenkezőleg.

2019.02.04 mamiéstöti2

Egyszer nézhetőnek mondanám, jó színészek vannak benne és a forgatókönyv sem rossz. Nekem 5/4! Nicolas Cage sokat dob rajta.

2016.02.06 hsanya182

Izgamlas filmre sikerült, végig fent tartja a figyelmet. Bosszúról, önbíráskodásról és rendőrségi nyomozásról szóló film... az éhes nyúl nagyot ugrik! :)

2017.04.10 indingo

Nem volt rossz a film, bár van egy hasonló sorozat és én azt korábban láttam. A történet érdekes, nem túl sablonos a szereposztása is elég jó. Ajánlom egy megnézésre.

2017.10.25 Deku

Nagyon hamar beszippantott a film és az utolsó percig nem is eresztette a figyelmem. Eme film hihetetlenül könnyed és szórakoztató. Igazán tetszett benne, hogy nem akart olyan nagynak látszani!

2015.11.12 Adell89

Jó film, szerintem egész eredeti az ötlet, és a kivitelezés sem rossz.Kár,hogy az első komolyabb jelenettől ki lehetett találni a film végét is,nem okozott nagy meglepetést.

2016.10.18 Manson

Fantáziadús történet és igazi érdekes, izgalmas akció-thriller. Nicolas Cage hozza a formáját, magával ragadó a sztori és egy perce sem unalmas. Jól összerakott film.

2016.04.28 nagyniki987

Jó kis agyalós, pörgös film, izgalmas akcióelemekkel dúsított thriller. Nicolas Cage-nek ez a műfaj "áll" a legjobban, nagyon tuti ebben a szerepben (is). Egyedi és utánozhatatlan karakter, és még ha a cselekmény hanyagolható is lenne, az ő egyedisége miatt nagyon jó film.

2015.11.16 Regi82

Úgy éreztem,hogy jó kis filmnek indult,aztán a közepén már unatkoztam és a vége meg teljesen összecsapott lett. Szerintem többet is kilehetett volna ebből a filmből,de azért nem volt rossz.

2016.01.06 kocoska20

Tetszett a film, eredeti az ötlet, jó a kivitelezés és a színészek játéka. Volt ugyan pár hiteltelen jelenet, (például a nő kinézete az erőszak után) de összességében igen jó film.

2015.05.13 Balu

Jó film, szerintem egész eredeti az ötlet és a kivitelezés sem rossz.Itt-ott kissé sablonos, néhol kiszámítható, mindezzel együtt, izgalmas, fordulatos, helyenként látványos akciójelenetekkel fűszerezett, ugyanakkor drámai pillanatokat is tartalmaz szóval egy pillanatig sem unatkoztam!

2019.02.27 Zed Baker

Hibás leírás

Nem tudom, honnan szedték ezt a "Nick" nevet a főszereplőnek?! Nicolas Cage filmbeli neve: Will Gerard

2016.07.09 Vampeneze

Eléggé aranyos kis film lett nekem egy ilyen bőven megteszi néha egy délutánra, sőt bátran mondom, hogy szeretem az ilyen könnyed filmeket, amik elszórakoztatják az embert és nem viszik túlzásba.

2016.06.05 Eagles

Jónak találtam, leköti az ember figyelmét, már aki szereti az ilyen filmeket.