The Expendables - A feláldozhatók 3.

The Expendables 3

2016.12.11 film kedvelő

Megint egy tipikus elgondolás, hogy egy régi barátját meglátja, aki egykoron harcos tár most meg ellenség, Szeded egy új csapatot, de a régi visszatér megmenti őket Mel Gibson aztán egyedül harcol. Látszik ki a rendező. Ugyan olyan gyenge mint az egy.

2015.10.31 katalin19

A bosszú kerül előtérbe, ami nem nagyon a kedvenceim közé tartozik, de a film még is a helyén van, bár fiatal szereplő is felbukkan az nekem kicsit meglepő. Ártatlan szerepként nem éppen oda illő volt. Változatos legalább a 3 rész. Cseles az elején, ... Több

2015.01.27 Pillcsi

Én nagyon szeretem,1-2-3 mind tetszett!Szuper színészek és jó kis akció!Nem tudok róla rosszat mondani,kinek így kinek úgy nekem nagy kedvencem!!! :)

2016.09.19 Vviktor

Tegnap láttam a filmet. Nagyon ütős, pörgős cselekményű, izgalmas és szórakoztató film, ami egy percig nem hagyott unatkozni. Magával ragadott, igazi élmény volT!

2015.03.28 Jozzsef

Hasonlóan jó lett, mint az előző két rész. Nem is vártam tőle mást, csak hogy azokhoz hasonló legyen, és ezt teljes mértékben meg is kaptam. A kibővített, 130 perces verziót néztem, de nincs benne sok extra jelenet, igazán beletehették volna még ezt ... Több

2015.03.25 kocoska20

Óriási színészgárda, igazi nagy arcok, akik hozzák a sok akciót, humort, pörgést. Nagyszerű mozifilm sok humorral, fordulattal fűszerezve. Csillagos ötös.

2015.01.28 Balu

Az összes részt nagyon kedvelem,igazán jó akció film,de egy egy poén most is itt cseng a fülembe,jók a zenék és szeretem,hogy teli van ismert egyben kedvelt színészekkel!

2015.08.26 csongi888

Egyszer nézős popcorn movie az tuti. szerintem nagyon erőltetett volt. Már pl.: az hogy 10-en lenyomnak 500 katonát az ellenségből mindenki meghal, közülük senki sem. Tankokkal lövik Őket de immunisak mindenre, nem lehet megölni őket. Olyanok mint J... Több

2015.04.24 krisztike18

Elejétől a végéig, kvázi faltól falig tartó akcióorgia, frappánsan és humorosan tálalva, ahol nem a besuvasztott színészek száma, hanem a nagy nevek jelenléte a döntő, s ami a legfontosabb, hogy mindezt szívvel és lélekkel teszik, nem pedig futószalagon tálalva.

2015.03.24 piaf023

Ezt a részt már nem kellett volna. Az előző kettőn még jól szórakoztam, de ez már unalmas volt, vontatott, értelmetlen, nem hiányzott volna ha nem alkotják meg. :)

2015.02.10 totli

A fiatal karakterek egyáltalán nem dobtak semmit a filmen, sőt inkább csak visszavettek belőle. Az egyetlen pozitívum az Banderas volt, hatalmas karaktert játszott.

2015.11.28 Elemer.K

Óriási!Ezek a színészek még mindig a legjobbak Sylvester,Arnold,Jason,Mel egyszerűen szuperek együtt.Akcióban gazdag,Statham megint jó bunyókat produkált.

2016.03.21 domi1229

Huhh hát nem is tudom mit mondjak erre a filmre. Az első kettő rész nagyon tetszett, bár a trilógia legjobb része a második lett szerintem. Nem értem minek kellettek ezek az új karakterek, az eleje pedig olyan jól kezdődött. Ebben a filmben azt szere... Több

2015.02.16 kamivagyok

Kicsit elcsépelt már. Sajnálom, mert nagyon jól is meg lehetett volna oldani. Egyszer nézős. Nem nagy durranás.