The Expendables - A feláldozhatók 3.

The Expendables 3

2014.10.17 MrBlond

Éljen! A Feláldozhatók visszatérnek, hogy jól megtapossák a patkányok fejét! Onnantól fogva, hogy Svarci, Stallone, Banderas, Lundgren mennek lőni nagy puskákkal, a többi már csak körítés. Teljesen mindegy, hogy mi fog történni, csak folyjon a vér, é... Több

2021.10.24 freeman

Király film.

2015.01.27 M.Betti427

Már nagyon lapos szerintem és vontatott. Igen, vettük a lapot lesz frissítés a szereplőkkel, de nem tudom meddig lehet ragozni egy ilyen sztorit. Ez anno így volt szép, hogy veterán akcióhősök benyomva és vicces volt és eladható. Így nem tudom mennyire megy majd le a lejtőn.

2015.05.31 War Of Change

Bár az egész eseménysorozat kiszámítható volt, lényegében sokkal jobb volt, mint az előző két rész. Lundgren-t nagyon bírom, már majdnem az összes filmjét láttam, szóval ez is nagyon bejött. Banderas nagyon jól játszott, bár az ő filmjeit nem nézem. Nem vagyok benne biztos, de lehet, hogy 4. rész is lesz????!!!!

2015.03.16 pottyospanna

Nem szeretem annyira az olyan filmeket, amelyikbe bele tesznek minden híres szinészt, de ezen jól szórakoztam. Szerintem viccesek voltak a filmes utalások, az, ahogyan visszaköszönt mindegyikőjük saját maga tipikus karakterének a jellemzői, poénjai.

2015.03.30 anolib

Ennél a filmnél ha az akciórészeket nézzük, akkor elég jó jelenetekkel gazdagodott. Viszont voltak kicsit hosszabb részek, amikor unalmas volt bár nem vészes. Összességében a film felkészít egy nagy összecsapásra.

2015.03.01 Pumpu

A kritikusok jól szétszedték a filmet, bár nem értem, hogy pontosan miért. De most komolyan, mit várunk ettől a filmtől, ha nem látványos akciót, filmes utalásokat, rejtett poénokat és nagyon sok robbantást. Ez meg is van, a film azt tudja nyújtani, ... Több

2015.03.17 anyika

Óriási alakítás, a legnagyobb színészekkel! Nincs egy unalmas perc se. Tele van poénnal és akcióval.

2015.01.27 Márk

Marha jó akció film, és ráadásul vicces jelenetek is voltak benne!

2016.02.12 vermusz

Nem túl érdekes, de akció dús. Egyszer meg lehet nézni. Néhány poén is van benne.

2015.03.02 zarra

Imádtam! Nem akar több lenni, mint ami. Akciósztárok tömkelege, poénok, filmes utalások, látványos akciójelenetek, és ha innen nézzük tökéletes, aki meg többet vár egy ilyen filmtől szerintem ne nézze meg.

2015.12.19 gyurcyka

ütös akció film! ülnek a poénok és szórakoztató!nekem 10es'

2015.05.01 MrBollok

Úristen ekkora ócska filmet 3 este próbáltuk végignézni , de a végén feladtuk!Stallone tiszta vicc az egész filmben már menni sem bír.Förtelem az egész!