Az élet habzsolva jó

The Spectacular Now

2017.12.30 authorgirlll

Érdekes történet érdekes szerelmi szállal. A srác először csak féltékennyé akarta tenni az exet de aztán rájött hogy mennyivel több van az új lányban. Jók a jelenetek és végtelenül reális életeket mutat be.

2016.10.13 Hablaty

Helyes történet, helyes szereplők, de nem az a fajta amit félévente meg akarna nézni az ember.

2017.11.05 edessszilvia

Aranyosak és szerethetőek a színészek benne, de maga a film nagyon elüt a valóságtól, nem túl hiteles. De ettől eltekintve nem rossz, könnyed film, szép befejezéssel.

2015.08.21 Moria99

Untatott szó szerint, nem voltam igazából sose ezeknek a filmeknek a híve, de ez konkrétan elaltatott. Nagy nehezen sikerült egyszer végig nézni, de nem okozott nagy meglepődést. Csalódás volt ez a film. Nem ajánlom.

2015.06.30 drsolomon

A dramaturgiában és a színészi játékban való hiányosságai ellenére érdemes egyszer megnézni, mert tanulságos, elsősorban a tizenéves korosztálynak. Könnyed, egyszerű film.

2015.06.29 Buborék

Nagyon jó film. Nem az a túl romantikus, mégis tele van érzelemmel. A színészek nagyon tetszettek, mindenki remekül hozta a karakterét, Shailen Woodley-ban itt se kellett csalódni, remek volt.

2015.08.08 Filmzabáló

A The spectacular now meglehetősen realisztikus, életszagú, és ennek ellenére mégsem fullad unalomba, végig fenntartja az érdeklődést. A jól felépített szkript, az őszinte, természetes érzések és a mondanivaló átlagon felülivé gyúrta a tinifilmet, me... Több

2016.08.23 beus1987

Kellemes egyszer nézős romantikus filmecske., bár furcsa, hogy A beavatott sorozatban ne éppen barátok.

2016.06.17 Panna

Egyszerű vonalvezetési szerelmes film. A története nem túl bonyolult, a szereplők nekem nagyon összepasszoltak.

2016.10.26 malnaturmix

Nem egy nagy költségvetésű alkotás, sajnos nem is sokan ismerik, de nekem eléggé tetszett, párszor még biztos megnézem a közeljövőben.

2018.07.08 kisssjanka

Egyszerű, kedves, laza kis film, amit bármikor szívesen megnézek, mert jó kikapcsolódás, nem erőlteti meg az agyat, lájtos, kellő hangulatban jó választás.

2016.02.25 BlaBlaBla

Nagyon szerethető romantikus film. Nem az a tipikus mindenki boldog fajta, picit lassú, de mindenképp érdemes megnézni. A két főszereplőt is nagyon kedvelem.

2015.04.24 sullerb1022

Nem ajánlom, borzasztó rossz film, a történet gyenge, alig van pörgés benne és ide-oda csapong! Azért kaphat egy kevés pontot, hogy legalább tanulságos, de ez kevés egy jó filmhez.

2015.02.03 laura2694

Nagyon elgondolkodtató, a karakterek mélysége szerintem helyén volt. Igazán "életszagú" sztori.