Az élet habzsolva jó

The Spectacular Now

2015.12.01 somoha

Szerintem ez egy teljesen átlagos romantikus film, aminek a sztoriját próbálták nevesebb színészekkel feldobni, de véleményem szerint ez nem igazán sikerült.

2015.03.17 stiefelism

Egyik kedvencem. Shai minden filmben nagyon jól alakítja a szereplőt. Imádtam. A film pedig nagyszerűen megragadja az életkori sajátságokat, elgondolkodtató mindenki számára.

2015.02.11 nandiwrc

Nagyon tetszik, a közepén kissé lelassul a történet, de összességében tetszett, bármikor újranézném. :)

2016.12.12 tomaraya

Egyszer nézhető film véleményem szerint. Teller alakítása abszolút nem tetszett, ellenben Shailene Woodley nagyon hiteles volt. Amikor az autópályán kiszállítja a srác az autóból, ott megállt bennem az ütő... 3 csillag, mert nem az a fajta film, amiről fogalmam sem lesz, hogy láttam-e már vagy sem.

2015.04.03 picibaba

Zseniális film volt, nálam 75-80% :) Tele van nagyszerű, tehetséges színészekkel, Miles Teller és Shailene Woodley azóta a kedvenceim között vannak.

2015.03.31 lizidavid2010

Ez a film egyszerűen fantasztikus. A lány egyszerűen zseniálisan alakít, annyira jól, hogy majdnem én sírtam el magam, mikor eltakarja a fiú elől a testét, mert fél, hogy az nem tetszene a srácnak, és meg van róla győződve, hogy ő maga egy ronda lány... Több

2015.03.07 horvi21

Már itt is látni, hogy Shailene Woodley és Miles Teller nagyon tehetségesek, egyszer még ők fogják uralni Hollywoodot. Ebben a filmben is mindketten nagyon jól alakítják a szerepüket. Ráadásul megható a történet és nagyon tetszett a film, érdemes megnézni.

2015.02.17 fodor.s

Kedvenc indie filmem. Miles Teller mar itt is nagyon jol jatszott, de Shailene Woodley zsenialis volt. A sztori teljesen realis, nincsenek benne tulzasok, gyakorlatilag barki at tudja erezni, eppen ezert szippant be annyira.