Az élet szép

La vita è bella

2016.02.10 norbi0102

Nagyon megható film, nem felejti el az ember egyhamar az arcokat. Kicsit irreális a történet és Guido karaktere, de ez nem feltétlenül baj. Nagyon eltér a hollywoodi stílustól.

2015.06.30 padfoot8925

Egyik kedvenc filmem. Megindító, remek sztori. Mindenképpen érdemes megnézni!Pozitív példája annak, hogy a humor az egyik legjobb eszköz a túlélésre. Kitűnő Benigni-film!

2015.01.28 a.edit63

Megható, gyönyörű film! Imádom!

2017.11.05 edessszilvia

Egyedi hangulatú, szerethető film, klassz jelenetekkel, szép díszlettel, korabeli, hiteles hangulattal és frappáns, hozzáillő aláfestő zenével, jó szinkronnal.

2016.10.28 fazekasanett92

Szép, Könnyed, kellemes és laza film, jó humorral és beleillő karakterekkel. Kellemes kikapcsolódás minden korosztálynak. Nem maga a történet a lényeg, hanem a megfelelő előadásmód. És az megvan.

2015.06.29 Prücsök

Megunhatatlan egy film, tele van érzelemmel! Nagyon tetszett benne minden: a rendezés, a forgatókönyv és a színészek alakítása is nagyon jó. Végig leköti a néző figyelmét, megható dráma!

2015.03.15 inemeth

Az ember tehetetlenül és értetlenül áll egy kegyetlen, embertelen hatalom előtt. Megrendítő, néha már-már túlzó. Érdekes, aogy a humort is belecsempészte a rendező

2015.06.29 Buborék

Csodálatos film. Ez az a film, amit nem lehet megunni. Tele van érzelemmel! Nekem minden tetszett benne: kiváló rendezés, forgatókönyv és hihetetlenül jó színészek! Én újra és újra megnézem, ha tehetem!

2015.06.30 BuBu

Megindító, megható, csodálatos film! Nagyon jó a történet, kiváló a rendezés és a színészek alakítása is jó, nem i gondoltam volna, hogy az olaszok ilyen filmet is tudnak!

2015.05.06 bambula

2015.11.18 Regi82

Roberto szerintem legtöbbször már túljátszotta a szerepét és néhol már nagyon giccses volt ez a film,de kellemes romantikus a története. Igazán megható holokauszt korabeli film.

2022.04.13 Indkgo

Annak, aki azt állítja, hogy nem volt joga humorral megjeleníteni a holokausztot, annak el kell gondolkoznia először azon, hogy milyen egy gyermeki lélek, másodszor meg emlékezzen arra, hogy az apáknak, a férfiaknak a humor egy olyan eszköz, ami akár... Több

2015.11.23 Beniko

Nem vagyok különösebben oda az olasz filmekért, de ez azért tetszett. Roberto Benigni nagyot alakít ebben a jól kitalált történetben. Szép, drámai hatású film.

2015.12.29 sepsiklaudia

megható, érzelemtől fűtött film ami kicsit azért önirónikus