Az élet szép

La vita è bella

2015.12.12 vinetty93

Eszméletlen egy alkotás lett. Itt aztán mindent megkaptam, amire csak vágytam. Egyszer volt rendben a látvány és összhangban a karakterek. Ezen kívül szerintem néhol még a humor is egész jól felvillan. Nekem ez kitett egy egész kellemes kis filmet. El nem dobtam az agyam az tény de egynek megfelelt.

2015.09.12 Meeroz21

Minden megvan benne a tökéletes szórakozáshoz. Még ma is a könnyed műfajok egyik legnagyobbjának tekinthető. Leköti az ember figyelmét, kalandos vonalvezetéssel fűszerezve.

2019.02.24 bahhama

Nagyon szép film. Könnyedén indul és egyre mélyebb lesz.

2020.07.05 Rics

Életem egyik legjobb filmje, amit láttam.

Kedvenc film

Nincs 5+1 csillag? Mert ez a film mindent visz! Kihagyhatatlan, újra és újra nézem, s mindig felemel a nagysága!

Ez az a film, amire azt mondta a nagymamám hogy muszáj megnéznem, mert ez a minimális műveltség része. :) Sajnos én még kicsi voltam ehhez akkor, de már értem mit akart ... (sajnos már nem mondhatom el neki ) :(

2015.01.22 Kiccsi7

Ez az egyik legmegindítóbb film, amit valaha láttam. Kihagyhatatlan!

2016.02.16 Ancsika

Az egyik legmeghatobb film amit valaha lattam.Ez egy remekmu,csodalatos szineszi alakitasokkal.Hihetetlen tortenet,de sajnos valahol igaz.A vegen sirni fogtok,de nem szabad kihagyni!

2015.01.26 M. Natalia

Gyönyörű film. Nagyon aranyos és szomorú!

2015.03.31 Dcorp1963

Csodálatos film. Én csak pár hónapja láttam először, nem is tudom hogy nem jutottam el eddig a filmhez. Nagyon szép alkotás!

2015.03.30 ganna

Nagyon jó történet, kiváló alkotás. Roberto Benigni eszméletlenül erős alkotást tett le az asztalra rendezőként és színészként egyaránt. Kötelező darab!

2015.03.30 paixmondiale

97-ben, a megjelenésekor láttam először (de nem utoljára ezt a filmet). Akkor középiskolás voltam, tartottam a háborút, és annak borzalmait feldolgozó filmektől (ez a mai napig így van), de ez volt életem egyik legkatartikusabb film-élménye. Kötelező darab!

2015.10.24 jazzy

Könnyekig hatódik az ember azon, hogy micsoda küzdelem fér bele egy ilyen chaplini figurába. Bravó, bravó és bravó. Méltatlanul elfelejtett film.

2015.01.24 forradalom

Egy kultusszá vált mondat: az élet szép! bármennyire is nehéz helyzetben van az ember...