Országúti ragadozó(A dagadt sofőr)

Országúti ragadozó(A dagadt sofőr)

Big Driver

A híres író bosszút esküszik, miután brutális támadás áldozata lett.

(hp)

Rendező: Mikael Salomon
Zene: Jeff Beal
Premier: 2014.10.18.
Ann Dowd

2024.04.29 Interfectorem Sabnock

Nem csak nyomokban tartalmaz Stephen Kinget!

Egy tipikus Stephen King-adaptáció, tökéletesen látszanak rajta a „kingi” vonások, stílusjegyek! Egy igazi „rape and revenge” mozi, ami annyit ad, amennyit kínál... Egy megerőszakolt, megalázott nő véres története, ami kifejezetten jól sikerült. Mika... Teljes kritika

2017.10.22 Berto49

S. King írás alapján készült ez a már sokszor látott séma alapján megcsinált teleplay. Egy krimi-írónőt erőszakol meg egy hájpacni, aztán Tess, az írónő megöli az erőszakolót, az anyját és az ugyanolyan perverz testvérét. A hősnő maga is kissé zavaro... Több

2019.05.26 HE7EDIK

Biztos vagyok benne hogy King írása sokkal jobb volt ennél. Egyszer végig lehet szenvedni, de én még azt az egy óra húsz percet is tekergetve éltem csak túl. Nagyon el lett szúrva!

2019.05.28 MP170506

A történet rettentően hasonlít egy másik filmre, de azért Stephen Kingnek sikerült egy kicsit kiszíneznie. A végére ér révbe a film, ott már rá lehet mondani, hogy thriller, de amúgy nem lett egy nagy film.

2019.05.29 imreacs82

Ez a misztikus thrillernek nevezhető maszlag nem igazán jött át, sem tartalmilag, sem a színészi alakítások miatt. Nem érdemes rá időt és pénzt kiadni.

A film első DVD-s megjelenése 2015. január 27-én volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film gyártó cége az Ostar Productions volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A filmet először 2014. október 18-án sugározta a Lifetime nevű televíziós csatorna.Szerző: Interfectorem Sabnock

A Bloody Disgusting filmes honlap 3/10-re értékelte a filmet.Szerző: Interfectorem Sabnock

A forgatás az új-skóciai Halifaxben volt.Szerző: Interfectorem Sabnock

(2020. 08. 06.)
Kinek ajánljuk: A Big Driver még az utóbbi évek King-adaptáció dömpingje kezdetén született, és hiába a tévés közeg, egészen jól sikerült feldolgozása a novellának. Több
Sherlock
2010