Chappie

Chappie

2016.09.17 krazucsi

A történet nem lett volna rossz, csak épp a kivitelezés sikerült nagyon gyengére. Elég bugyuta lett az egész film, az emberi szereplők (különösen a női szereplő) pedig borzasztó idegesítőek.

2015.03.29 goldfisy

A filmben elmarad az igazi katarzis, a mély gondolatiság. A karakterek nem elég kidolgozottak. Ezek ellenére nézhető film, de csalódást okozott.

2016.02.08 RobThe10

Nagyon tetszett a film! Még a moziban csíptem el, és magával ragadó történet volt, és konkrétan egy robotot sajnáltunk, és elérte ezt a film.. Egyedi alkotás, örülök hogy még vannak jó filmek.

2015.06.18 flankezredes

Felnőtteknek szóló élő- és robotszereplős mese

Nem vártam sokat a filmtől, ezt már az elején leszögezném. Mielőtt megnéztem, olvastam véleményeket, amik elég vegyesek, bár az Imdb-n a 7 csillagos átlag annyira rossznak nem mondható. Neill Blomkamp valamiért nem tud elszakadni Dél-Afrikától, ami n... Teljes kritika

2015.08.31 nagynesze

Neill Blomkamp a Distric 9-al hozott valami újat a sci-fi műfaj szerelmeseinek. Igazán remek film volt. Aztán az Elysiummal már ezt nem mondhatta el, eléggé lapos filmre sikeredett. És most kapott egy újabb esélyt, hogy bizonyítson (igen, az új Alien... Több

2015.04.24 krisztike18

A Chappie összességében szórakoztató, bár még mindig kissé hollywoodi bukéval bíró produktum: a District 9 magasát képtelen megugrani, de az Elysium – Zárt világ középszerén már átlendül. Egyszeri megtekintésre mindenképpen ajánlom.

2015.09.04 Quinlan

Egy tökéletes alkotás, a hideg ráz még mindig. Fergeteges film, oda vagyok érte! Magával ragadó alkotás, ha az ember egyszer látja, nem tud vele betelni.

2016.04.21 Kata

Az előzetesek alapján egy kemény és érdekes kérdéssel foglalkozó akciófilmet vártam. Ehelyett kaptam egy nagyon depis hangulatú drámát, furcsa alakításokkal. A die antword viszont hozza az elborult stílusukat.

2015.04.20 Rivaikun

Hajjaj, mindenki a D9-el hasonlítja össze ezt, amikor épp semmi köze a kettőnek egymáshoz. Ez a film "családbarát", itt az a történet célja, hogy megmutassa az "ember" és a "gép" lehetséges kapcsolatát, nem pedig egy újabb világelmélet felállítása (E... Több

2016.02.13 juliS

Igazán remek film lett, örülök, hogy a rendező inkább a Distirct 9-ból megismert önmagához tért vissza. Nem mintha az Elysiummal olyan nagy baj lett volna, de a Chappie nálam már most az év sci-fije. Eredeti sztori, jó alakítások, nekem nagyon bejött.

2015.03.09 kisslaszlo2

Nekem nagyon tetszett. MD9 színvonalú film! Különösen ajánlott, humoros amikor kell, de van benne akció, és a sztorit is kimondottam bírtam.

2015.03.31 tbandi1989

Chappie 4.5/10. Neill Blomkamp ismételten nem tudta megcsinálni. Bár mérföldkövekkel jobb mint az Elysium. Egy B kategóriás popcornmovie-nak jó, másra sajnos nem. A történethez képest rövid játékidő, kidolgozatlan karakterek. Összesítve: otthon majd valamelyik TV csatornán, mozijegy árát nem éri meg.

2015.03.10 stothtibor

A film látványa szép, kellően izgalmas és fordulatos sztori, Blomkamp még mindig nagyon érti a scifiket! Nekem nagyon tetszett! Érdemes megnézni. 10/10

2015.03.10 ecsekisandor

Igazi sci-fi az izgalmas és érdekes fajtából! Érdemes megfigyelni benne a robotok viselkedését és a tudósokat! Szerintem remek kikapcsolódást tud nyújtani a film! Jár neki a 4/5.