Beépített tudat

Criminal

2019.08.10 indingo

Istenem hány ilyen film fog még készülni? Az agy a legbonyolultabb és összetettebb emberi szerv. A film nekem egy butaság.

2016.07.31 Bogi87

Kevin Costner alakítása miatt is érdemes megnézni ezt a filmet. A történet egész jó, de senki nem várjon nagy csavarokat, váratlan fordulatokat. Àtlagos akció-thriller.

2017.10.18 dulkap

Amennyire szenzációs a szereposztás (kicsit meglepően is hemzsegnek a nevek a stáblistán), annyira harmatgyenge a film. Az alapsztori is gyenge közepes, de a történetvezetés aztán már tényleg borzalmas. Logikátlanságok és értelmetlenségek tömkelege, ... Több

2016.09.02 Thibo84

Zseniális szereposztás, közepes történet, pár jó akciójelenettel megspékelve.

2017.10.23 Deku

Voltak olyan jelenetek amiket többször átnéztem mert szerintem több volt bennük mint elsőre látszik. Lenyűgöző történetet kapott a film és elgondolkodtató néhány helyen.

2017.10.07 HercegPeter

A történet finoman szólva nem egy nagy durranás, tele van klisékkel. Egy-két baki egészen meglepő, valamint a film logikája sem mondható tökéletesnek. Egyedül Costner az, aki miatt ez a film ér valamit és meggyőződésem, hogy ha ebben a filmben nincs ... Több

2016.09.15 MMcFly2015

Az egész szűk két órában számomra csak Kevin Costner alakítása volt értékelhető. Nagy reményekkel indultam neki, a szereplő gárda és a sztori felvezetése miatt indokolt, hogy jó filmet várunk, de sajnos ez harmatgyenge alkotás. A krimi vonal és a fil... Több

2016.09.07 stomachh

Lehetett volna csavarosabb, izgalmasabb is. Egy remek alapötletre felépítettek egy átlagos filmet. De amúgy jó. Kevin Costner meg zseni.

2017.11.08 jake_green

Nagyon gyenge és sekélyes a story. Kar érte :/ nem is tudom h hogy bírtam végignézni :( Meg a műfaján belül is harmat....sajnálom mert az ötlet maga jó volt!

2019.01.21 Deniel

Costnert sem túl gyakran látni sci-fi akcióban, de kifejezetten jól áll neki ez a szerep is! A forgatókönyvet és rendezést illetően pedig nem lehet ok a panaszra!

2016.05.05 raczdavidzsolt

Nem rossz,de nem is jó! Tipikusan átlagos!

2016.12.27 Enjoy

Nem lenne rossz film, de kissé sablonos alakítás. Kiszámítható film. Ettől eltekintve jól összerakott és izgalmas. Jól alakít benne Kevin Costner, hiteles szereplés.

2016.11.02 kicsimano

A Beépített tudat egy teljesen átlagos akciófilm, egyszer nézhető, de nem kiemelkedő. Van benne egy-két csavar, ami nagyban feldobja a történetet. Kevin Costner különösen jó volt benne.

2016.10.10 niky86

A Beépített tudat egy teljesen szokványos akciófilm, amelyet egyszer meg lehet nézni, de nem kell sokat várni tőle. Kevin Costner remek választás volt a főszerepre, hátán vitte a filmet.