Doctor Strange az őrület multiverzumában

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Vox.hu
2022/05/06

A filmes rettegésben utazó Scott Derrickson minden bizonnyal kellemesen kiélhette volna magát a Doctor Strange második részében, a távozásával azonban a Disney-nél tutira mentek, s 9 év után visszaédesgették az egész estés rendezéshez a Gonosz halott-filmek horrorpápáját, Sam Raimit. S lám, az új epizód gonoszban és halottban is bővelkedik. Több

Artsomnia
2022/05/18

MULTIVERZUMOS TÚRA DOKIVAL: DOCTOR STRANGE AZ ŐRÜLET MULTIVERZUMÁBAN (DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS – 2022) KRITIKA
Az őrület multiverzumában egy igazán tökös film a Marvel univerzumán belül. Kétségtelen tény, hogy a Marvel szeretne folyamatosan újítani, sokkal komolyabb vizekre evezni, és addig, amíg ezt ennyire konzekvens minőségen tudják megvalósítani, szerintem nem lehet panaszunk. Ez a film is ezt támasztja alá, és az, hogy egyeseknek ez a multiverzum-séta mennyire üt majd nagyot, az attól függ leginkább, hogy milyen előzetes elvárásokkal ül be rá az ember. Több

KULTer.hu
2022/06/22

Marvel-horror
Huszonhét film után a Marvel ezúttal horrorral próbálkozik, és amikor mer is az lenni, akkor tényleg izgalmas munka a Doctor Strange második része, de a film összességében sajnos nem lóg ki a Marvel-átlagból. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!