Family Guy

Family Guy

2016.09.30 hell.l

Ez is jó kis rajzfilm sorozat. Hasonló a stílusa a South Parkéhoz, de valamivel enyhébb. Itt is megjelennek az aktuális politikai, stb. kérdések az egyes epizódokban. Szórakoztató kis sorozat.

2015.06.11 Brigusz724

Nagyon szeretem a sorozatot, de számomra jobban tetszettek a régebbi részek, mint az újak a csodálatosan szép új grafikával. A régebbi részek ütősebbek voltak, de nagyon szimpatikus gesztus volt az alkotók részéről, hogy mikor megölték Brian-t, a rajongók kérésére visszaírták a műsorba.

2022.10.08 picurka

Eddig csak válogatásokat láttam belőle, - volt idő amikor ezeket gyakran néztem -, szórakoztató, viszont vannak benne morbid poénok, nem nekem való.

2020.02.15 szd91

Egyik nagy kedvencem. Az alapsztori, az átlag amerikai család feldobva egy beszélő kutyával és csecsemővel. Amúgy nekem ennyi év után se tiszta, hogy most hallja mindenki vagy csak a kutya??? Rengeteget ismétlik így sok észt már kívülről fújunk, de v... Több

2016.04.27 ereln

A legtöbb humor nem jön át, valahogy nem igazán tetszik ez a sorozat, ha nincs más megnézem, de akkor már inkább south park-ot nézek. Valahogy erőltetettnek érzem a humorokat.

2016.10.10 Hablaty

Itt mindent kimondanak, nincsenek sarkítások. Beteg karakterek, beteg történet pont mint a való életben.

2016.04.28 Bogi

Rendkívül szórakoztató és egyedi humorú sorozat. A karaktereket, főleg Briant és Stewiet nagyon szeretem. Régóta az egyik kedvenc sorozatom. Mindig fel tud dobni a humora. A mai napig változatos, izgalmas, humoros sorozat pedig már rég indult:) Épp m... Több

2017.05.31 szkodvig

Imádom ezt a mese sorozatot. Nagyon kevés gyenge és unalmas része van neki. Hála istennek mára már rengeteg része van. A hetedik évadot melegen ajánlom mert baromi jó.

2018.03.27 NRD

A felnőtt mesék egyik legjobbja. Sok káromkodás van benne, de nem annyi, mint a konkurenciában, a South Parkban. Kár hogy erről nem készült konzolos vagy gépes játék, pedig biztosan jó lenne.

2016.07.27 Homer

Nem egy túl jó animációs sorozat de hajnalban nagyon jól kikapcsolja a zakatoló agyat és e miatt számomra nagyon fontos. Olcsó poénja sokszor már már fájdalmas, de valahogy még az éppen ízléses és szórakoztató animációk peremén táncol.

2016.07.21 K.bogi

Az egyik legjobb animációs mesefilm, animációs film sorozat amit valaha láttam. Nemrég bukkantam rá és egyhuzamban kb 4 évadot kipörgettem és egyre jobban tetszik. Pedig én főleg Simpson család rajongó vagyok. De ez sem rossz, sőt. Érdekes és debil humora nagyon elkapott. Kíváncsivá tett a többi évadra.

2016.07.11 Bog1

A legislegkedvesebb sorozatom a világon. Teljes mértékben kikapcsolja az agyam:D és közben okos társadalomkritika is. Ez ám a párosítás:D:) A Simpson családot, Amerikai Fatert, Bob burgerfalodáját is szeretem, de ez abszolút kedvenc nálam. Aki nem lá... Több

2017.11.21 baalint

Tudom hogy sokan nem szeretik, de azt sosem értem. Peter Griffin karaktere zseniális, egyszerre hülye és tanulságos is, de a kedvencem mégiscsak Brian & Stewie.

2017.01.17 Katkatt

Már várom, hogy megjelenjen Trump is a sorozatban. Remek poénok vannak benne, nagyon eredeti.