Jóbarátok

Friends

2021.05.09 Caravaggio1978

Otthonülőknek

Aki otthon van munkakeresőben, vagy éppen semmi nem érdekli, csak bekapcsolja a tv-t, és nézi a soha véget nem érő, cselekménytelen, állandó műröhögéssel tarkított sorozatot, ami éppen az ő saját unalmas, eseménytelen életét sem tudja felülírni. Nekem nézhetetlen, vontatott, műanyag az egész.

2021.04.07 stevepisti

Nagyon jó sorozat, a mai napig, ha találkozok vele a tv-ben valamelyik csatornán, simán le tud kötni. Sokadik nézésre is szórakoztató. Jó, színes karakterek, szerintem sokunknak megtalálhatók ezek, vagy hasonló figurák az ismeretségi körében. Szerett... Több

2017.11.02 Bazzzsi

Eléggé fárasztó humorú sorozat, amiben sok minden nem történt. És ami még érdekes, hogy a szereplők sose dolgoztak. Eléggé középszerű szerintem, ennek ellenére marha nagy sikert futott be.

2018.04.15 TomÁcs

Gimnazistaként egy részt se mulasztottam volna el, másnap pedig megbeszéltük az osztálytársakkal, felelevenítettük a humorosabb jeleneteket. Nálam egy nosztalgikus sorozat.

2019.05.22 MMcFly2015

Okkal a legsikeresebb szitkom közel 25 év után is

Évente egyszer végig darálom a 10 évadot. Az idei ,,maraton" is megvolt már. Vannak hónapok, mikor nagyon rástresszel az ember a melóra, meg elég kemény időszak jön rá, és akkor nincs idő filmezni, se új dolgokat nézni. Ilyenkor lefekvés előtt pár ré... Teljes kritika

2018.11.03 VvV

Én sose értettem a körülötte levő felhajtás. A karakterek elég bénák voltak és a története is elég szenvedős.

2016.11.19 Szivárvány1

Nem fér a fejembe, hogy hogyan rajonghatnak ezért a sorzatért ennyien. Bár lehet az van mögötte főleg, hogy 94 óta esetleg ezen a sorozaton nőttek fel és csupán megszerették, mert még a rémúltra emlékezteti őket. Szerintem kifejezetten sekéjes, bugyu... Több

2018.07.09 Norbi

Szórakoztató a maga nemében talán kiemelkedő is, de valahogy nem tudtam azonosulni a film által mutatott világgal, és a szereplők és túl butácskák voltak számomra.

2017.07.26 Lonka

Korszakalkotó sorozat, nincs olyan ember aki ne látott volna legalább egy részt belőle. A fő téma a barátság és talán egy kicsit a felnőtté válás is.

2017.12.10 Greeta

Gimisként kedveltem a sorozatot, de most visszagondolva nem volt egy nagy eresztés. Sok minden nem történt benne és teljesen hiányzott belőle a drámaiság.

2019.01.20 Timcsi

A kilencvenes években egy kedvelhető sorozat volt, mert újszerűnek számított, de ma már nem tud lekötni.

2021.10.28 Annuska

A 90-es évek kultikus sorozata, ami nem akart több lenni, mint ami.

2019.04.14 petraszab

Mai napig töretlen a sikere. Számomra sok élveztet nem adott. Nem sok minden történt benne, mondhatni nincs története inkább a párbeszédekre ment rá.

2023.06.15 Gamehun638

Kicsit túl van tolva ez a sorozat. Szerintem picit laposabb. Én, aki az Egy rém rendes családon nőttem fel, talán picit többet vártam. Ez az erőltetett aláröhögés… Viszont jó érzés volt, hogy szinte minden karakterrel találkoztam már valahol. (Mintha egy Dr. House lenne.)