Kincs, ami nincs

Chi trova un amico trova un tesoro

2016.11.18 Manfred

A Bud Spencer-Terence Hill párostól az egyik kedvenc filmem. Nagyon humoros, végig pörgős és vicces, akár többször is nézhető időtálló, klasszikus vígjáték.

2016.07.07 Pock

Gyerekkorom kedvenc filmjei között van. Elképesztően jól alakít benne a színészpáros. Minden perce tele van humorral. Pörgős, felejthetetlen, többször nézhető vígjáték.

2017.07.04 gerda

Párom nagy kedvence így én is megnéztem már. Szerintem jó kis vígjáték, egyszer-kétszer meg lehet nézni. Bud Spencerre és Terence Hillre jellemző humorral van fűszerezve.

2017.03.28 VK

A Bud Spencer-Terence Hill párostól a legismertebbn és legjobb film, nem véletlenül. Nagyon jó a humora, végig szórakoztatja a nézőt. Dőltem a röhögéstől.

2016.08.29 GaraiV

A kedvenc Bud Spencer-Terence Hill filmem. Nagyon vicces, szórakoztató, végig lehet röhögni a filmet. A színészpáros nagyon jól alakít, hozzák a formájukat!

2016.07.25 N.Béla

Talán a legtöbbet leadott Bud Spencer és Terrenc Hill film napjainkban. És nem véletlenül. A hangulata mennyei és izgalmas ami a humorral együtt már végképp verhetetlen szériát kölcsönöz. Sokszor láttam már és mindig mély érzelmeket hoz föl.

2016.07.20 Bog1

Igazi eredeti kedvenc, mely időtálló. Nem véletlenül adják annyit a tv-ben. Bárki bármennyiszer meg tudja nézni. Bud spencer zseniális és klasszikus, eredeti színész volt. Nem olyan régen, pár héttel ezelőtt, maximum egy hónapja hunyt el. Nyugodjon békében. Emlék legyen ez a film számára.

2017.11.16 baalint

Gyermekkorom nagy klasszikus Bud Spencer-Terence Hill vígjátéka. Rengetegszer láttam, de már unom azért. Ez a sok kamu verekedős jelenet már unalmas minden filmjükben.

2016.12.12 Maxima

A Bud Spencer – Terence Hill párostól nálam az egyik kedvenc. Ma is időtálló, klasszikus igazi jó vígjáték utánozhatatlan humorral és stílussal, karakteres színészekkel.

2016.04.04 Gergely Varju

Magyarországon világhírű klasszikus, ami remekül profitált itthon abból a tényből, hogy egy pár éves olasz film mégis olcsóbb volt, mint sok amerikai, a cenzorok is jobban szerették. Ráadásul könnyen megértjük, hogy mivel volt hasonló magyar alkotó (... Több

2017.05.02 jozsagabri

Gyermekkorom megunhatatlan kedvence sok vicces jelenettel, jópofa dumával, megszokott de mégis megunhatatlan két karakterrel. És a zenéje is fülbemászó.

2015.11.22 Jozzsef

Ezt a filmet ha szeretném se tudnám elfelejteni olyan sűrűn látom a tévében. Jól bírja az idő vas fogát még most is nagy kedvencem. Ez a Bud-Terenc páros kiváló,ez az egyik legjobb közös filmjük.Klassz poénos részek és szuper bunyós jelenetek ahogy azt megszokhattuk tőlük.

2016.08.19 Macika

Igazi klasszikus , időtálló film klasszikus humorral. A színészpáros nagyon jól alakít, hozzák a megszokott formájukat. Végig lehet nevetni a filmet, kellemes kikapcsolódást nyújt.

2015.11.23 Beniko

Az egyik kedvenc Bud Spencer filmem. Nagy poénokkal és nem kevésbé nagy pofonokkal. A karibi hangulat csak fokozza a film könnyedségét. Jólesik többször megnézni.