Kincs, ami nincs

Chi trova un amico trova un tesoro

2015.10.26 Manyi

A színész páros legjobb vígjátéka végig eszméletlen poénokkal. A történet vége sem kiszámítható van benne fordulat ettől izgalmas is lesz. Végig nagyon poénos jó viccek.

2015.05.30 zoll-e89

Alapból a Bud Spencer filmeket sose tartottam viccesnek. Ez sem kivétel ez alól. Nem tudtam sose megérteni, hogy mégis mi lehet ebben olyan hihetetlenül vicces. Konkrétan arról szól minden poén, hogy pofozkodnak. Ezt talán az első három alkalommal tudom viccesnek ítélni aztán már csak ismétlés az egész.

2016.03.09 Vibozsofi

Egy igazi klasszikus Bud Spencertől és Terence Hilltől, ami a színészpáros kedvelőinek mindenképpen látniuk kell. A zenéje is jó és végig lekötött, többször láttam! Megéri!

2016.11.10 tjanika

Ez is a két pofozógép egyik legjobb klasszikusa. Sokszor nézhető, legalábbis azoknak akik imádják ezeket a filmeket a két főszereplőtől. Minsíg van benne valami "új" ami hirtelen feltűnik.

BUD SPENSER/TERENCE HILLfilmeket mind imádom :D 96-os vagyok, de egyszerűen nem lehet őket nem imádni. Rajtuk nőttem fel. Köszönöm nekik :)

2016.12.03 Szőr SzereLő

A királyok egyik legjobb filmjükben, aminek szövegéből szállóigék, a zenéjükből csengőhangok, poénjaktól pedig rekeszizomgörcs kapható. Ha még nem láttad akkor mindenképpen itt az ideje hogy megnézd, mert ezen felnőtt, gyerek egyformán szórakozhat.

2015.12.08 Zsu99

Időtálló igazi klasszikus vígjáték ami humorában ma is helytálló. Poén poén hátán és egy percig sem hagy unatkozni, végig röhögtem az egész filmet.Többször is nézhető.

2015.11.26 storeman

Miért van az, hogy ennek a filmnek a zenéjét akárhányszor és akármikor meg tudjuk hallgatni? Sőőt! Még ez a csengőhangunk is, amit sohasem akarunk lecserélni??????

2015.05.22 Kriszta

Gyakorlatilag kívülről tudom, annyiszor láttam. Viszont, van egy dolog, ami gyerekkorom óta foglalkoztat: mi lesz vajon szegény Pakito-val, a papagájjal, aki a hajón marad??? :)

2015.08.10 Petya1995

Ez a kedvenc filmem Tőlük a Bűnvadászok mellett. Milliószor meg lehet nézni , humoros és szórakoztató .Tipikus jó Bud Spencer és Terence Hill film . Ja és hát persze h a film zene is örök klasszis maradt ,mint ahogy a film is .

2015.02.10 janimohosz

Az biztos..épp tegnap néztem a tv-ben az egyik csatornán ment..rég láttam, igy jó volt megint nevetni egy jót..az egyik legjobb filmjük

2015.01.23 Maddy

Nagyon jó film! Akármikor szívesen megnézem, mindig olyan jó kedvem lesz tőle. Fantasztikus vígjáték, a jól megszokott páros Terence és Bud előadásában. :)

2015.03.19 Vanessa

A színészpáros hozza a tőle várt ütős vígjátékot. Gyerekkorom kedvenc filmje. Megunhatatlan klasszikus. Jó humorú, szórakoztató családi vígjáték

2022.03.27 Moviex

Legjobb BS&TH-film!

Ez egyik legjobb Bud Spencer & Terence Hill-film!